forumnju z rachunkiemofertaZmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-06-30 07:49)

Chciałbym zmienić usługę/taryfę z wszystko komórkowe na <span >wszystko <br ><span >- nie więcej niż 29 zł 
<div ><font color="#1b8cae" face="OpenSans-Bold, Helvetica, Arial, sans-serif"><span >czy stracę 20GB za staż czy jak?</font><div >

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-06-30 16:11)

Staż liczony jest za ciągłość w ofercie Nju Buzz.
Usługa "Wszystko komórkowe" za 29zł, czy "Wszystko - nie więcej niż 29zł" to są usługi obniżające koszty, a Ty ciągle korzystasz z Nju Buzz.
W związku z tym staż i wynikające z tego bonusy zostają.
Działa to analogicznie jakbyś zmieniał "Wszystko komórkowe" za 29zł na "Jeden na wszystko" za 39zł.

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-06-30 20:38)

mam dwa pytanka,
czy jak przejdę na taryfę "Wszystko - nie więcej niż 29zł" gdzie jest bodajże 10GB netu, a jestem w buzz już ponad dwa lata, to teraz będę miał od razu 20GB?
drugie dotyczy abonamentu, bo w tym wypadku zapłacimy nie więcej niż 29zł ale nigdzie nie doczytałem ile wynosi podstawowy, czy tak jak było w buzz jest to 9zł a maksymalnie nie więcej niż 29zł, czy po prostu abonament wynosi 29zł?

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-01 08:56)

@obee
Pisałem, że korzystasz z Nju Buzz i obowiązują Ciebie zasady Nju Buzz, a usługa obniżająca koszty modyfikuje ewentualnie górne limity i sposób rozliczania poszczególnych opłat.

Za staż ponad 2 lata przysługuje krotność 3x, czyli 30GB, a nie 20 ale w praktyce mogę Ci powiedzieć, że po zmianie to ja mam tylko 10GB, zamiast 30GB ale w panelu www ciągle widzę, że usługa jest w trakcie zmiany, więc system coś tam ciągle mieli.
Poczekam jeszcze może do poniedziałku na odświeżenie i jak nic się nie zmieni to będzie reklamacja.

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-01 19:22)

u mnie jest tak samo .system nie zaliczył  włączonej usługi  im więcej tym lepiej .poczekamy do poniedziałku to może to zauwaza. jak nie będę składał odwołanie.

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-02 00:21)

Mam to samo to wyżej piszecie. Przeszedłem na nową ofertę "Wszystko nie więcej niż 29 zł". Jestem w Nju od 3 lat wiec staż mi sie naliczył.A Tu widnieje informacja że tylko 10 GB mam.. Czekamy na odpowiedź od operatora..

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-02 09:32)

Również tylko 10GB, staż trzy lata, reklamacja popłynęła

~kksdp

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-02 16:12)

Niestety ta sama sytuacja - staż ponad 3 lata i naliczyło tylko 10 GB. 


Komuś już przywrócili parametry z przed zmiany? 

 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-02 18:10)

Po wysłaniu reklamacji "naprawiają" problem i już mam 30GB.
Podejrzewam, że braki w limicie danych mają wszyscy, którzy zdecydowali się na natychmiastową zmianę.

[EDIT]
Aby było śmieszniej to limit 1,96GB na roaming pozostał w panelu www, choć oficjalnie wg regulaminu przysługuje w ofercie za 29zł tylko 1,46GB. Ciekawe jaki limit roamingowy przydzielają w praktyce, zakładam, że właśnie 1,46GB.

[edytowane przez nju_klient o 18:14 w dniu 2017-07-02]
 

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej (2017-07-04 11:03)

Chyba problem ze stażem został naprawiony, u mnie został zachowany po zmianie usługi na nową, natomiast ilość internetu w UE nadal jest niezgodna z cennikiem. W którym regulaminie są podane ilości danych w UE?

odpowiedź

Zmiana usługi a ilość GB w Im więcej tym lepiej | ~rhrhrthrh (21.07.2017, 11:42)

Też miałem za mało GB, napisałem reklamacje przywrócili mi należne 30GB. Po kilku dniach znowu mi obcięło na 10GB, teraz nawet nikt nie odpowiada na reklamacje, kpina
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników