forumnju na kartęusługiważność konta na kartę beztermonowa ?

ważność konta na kartę beztermonowa ?

 

ważność konta na kartę beztermonowa ? (2016-12-21 19:04)

kupiłam usługę na kartę za 20 zł. Po jakimś czasie doładowałem konto za 10 zł licząc ba bezterminow ą ważność, Dostałem SMSa że mogę korzystać tylko do 30 grudnia. O co kaman?

~pedze

 

ważność konta na kartę beztermonowa ? (2016-12-21 19:49)

"bezterminowa" czyli na pół roku.
Przeczytaj regulamin tej usługi, abyś potem nie krzyczał, że straciłeś numer.

Zmiana na "bezterminową" ważność następuje automatycznie po pierwszym doładowaniu. SMS pewnie nie uwzględniał tej zmiany. Zaloguj się do swojego konta www i tam sprawdź tę ważność.
Czasem system głupiej i pokazuje jakąś tam datę ale i tak nie ma to specjalnego znaczenia, bo jeśli doładowałeś konto to przysługuje Ci "bezterminowa" ważność konta.
Najwyżej możesz wtedy napisać zgłoszenie, że w systemie www widzisz datę X, zamiast bezterminowa.

 

ważność konta na kartę beztermonowa ? (2017-05-26 18:04)

Numer "na wieki" to tylko reklama a rzeczywistosc jest w regulaminie. Ale kto go czyta?
Tak wiec numer "na wieki" zabiorą ci po paru miesiącach jak nie odpowiesz na ostrzegające SMS-y! 
Ja straciłem mój numer "na wieki" mimo że przy rejestracji NJU numeru zapewniano mnie że będąc przez 9 miesięcy za granicą na pewno go nie stracę bo on jest "na wieki"!
Jednak osoby wyjeżdżające za granicę usuwają NJU kartę z telefonu. W takiej sytuacji trącą swój numer "na wieki" razem z kasą bo nie mogą otrzymać i odpowiedzieć na ostrzegające NJU SMS-y. Tutaj powinny być wysyłane raczej emaile. Niestety, NJU "na wieki" jest raczej naciąganiem klientów bo mało kto czyta regulaminy, chyba że po fakcie takim jak ten.   Wygląda to jak niedopowiedzenie.... albo raczej oszustwo. Chyba NJU tym nie zyska klientów.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~podroznik

 

ważność konta na kartę beztermonowa ? (2017-06-27 18:48)

Jeżeli zależy ci na numerze to odzyskasz, ale kasy już nie.

odpowiedź

ważność konta na kartę beztermonowa ? | ~pedze (21.12.2016, 19:04)

kupiłam usługę na kartę za 20 zł. Po jakimś czasie doładowałem konto za 10 zł licząc ba bezterminow ą ważność, Dostałem SMSa że mogę korzystać tylko do 30 grudnia. O co kaman?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników