profil na forum

nick
bujniak
nowicjusz

moje ostatnie

limit należności

(2014-01-02 22:50 w wątku limit należności)

to znaczy że Pana Gąbkę nie interesują limity należności ;)

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych

(2014-01-02 22:47 w wątku Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych )

Trochę dużo tych pytań zadałeś ale po kolei:
1. Przenieść numer możesz zawsze, jednak jeśli u poprzedniego operatora masz podpisaną umowę sprawa się nieco komplikuje, ponieważ tzw. "płynne przejście" nastąpi dopiero z ostatnim wiążącym dniem. Więcej info znajdziesz tutaj
2. Usługę 19zł do komórkowych zgłaszasz poprzez sms'a i zgodnie z ofertą zostanie ona aktywowana dopiero w kolejnym okresie rozliczeniowym. Info o okresie rozliczeniowym.
3. W nju płacisz za faktyczne korzystanie z telefonu, a nie stawkę np 29 zł z góry. Przy czym minimalna wartość rachunku do zapłacenia w każdym miesiącu wynosi 9zł (niezależnie czy dzwonisz czy nie, chociaż mi nigdy się taka sytuacja nie zdarzyła korzystając na co dzień z telefonu).
To chyba tyle. Mam nadzieję że rozwiałem część wątpliwości.
Pozdr

ta odpowiedź była przydatna
dla 2 osób

Pobieranie Faktury

(2014-01-02 22:33 w wątku Pobieranie Faktury)

jednego miesiąca miałem podobnie z pobraniem faktury ze strony, jednak fakturę powinieneś otrzymać również w wersji elektronicznej

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Moderator forum

(2014-01-02 22:29 w wątku Moderator forum )

zatwierdzenie ze strony moderatora jest w przypadku, kiedy osoba udzielająca się na forum ma status gościa, posty osób zalogowanych są widoczne od razu

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Pierwszy abonament miesięczny po 6 dniach

(2013-12-31 13:32 w wątku Pierwszy abonament miesięczny po 6 dniach)

to jest odpowiedź na post:

W nju mobile okres rozliczeniowy nie zawsze pokrywa się z miesiącem kalendarzowym. Rozliczenia za usługi dokonywane są w stałych okresach, które rozpoczynają się i kończą konkretnego dnia miesiąca.

W nju mobile w sumie jest 10 okresów rozliczeniowych. Rozpoczynają się one odpowiednio 1, 4, 6, 10, 14, 16, 19, 24, 26, 29 dnia miesiąca. Każdy numer abonencki w nju mobile jest przypisany do jednego z tych okresów. Okres rozliczeniowy, do którego został przypisany Twój numer możesz sprawdzić na fakturze.

Następnego dnia po zakończeniu okresu rozliczeniowego wystawiana jest faktura.



To tyle w kwestii okresu rozliczeniowego. Można go zmienić, tyle że trzeba po prostu zgłosić to przez portal lub telefonicznie.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób