profil na forum

nick
eniro
nowicjusz

moje ostatnie

Brak usługi - nju nawet nie obniży abonamentu

(2020-06-09 12:35 w wątku Brak usługi - nju nawet nie obniży abonamentu)

W sumie jestem nowym klientem i też zauważam słabszą jakość usług w NJU a ni jeżeli w Orange. Czasem gdy rozmawiam raptownie ścina połączenie, gdy na Orange jest zasięg pełny i na aplikacjach pokazuje zasięg na zielono to w NJU ten zasięg jest gorszy. Nie wiem od czego to zależy, ale jeszcze poczekam jak będzie to normą to po prostu przejdę na Orange Free czy też Orange Flex. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

brak sieci, słaby internet

(2020-06-08 22:45 w wątku brak sieci, słaby internet)

Osobiście zauważam różnice jaka jest między usługami nju mobile a Orange (na kartę czy flex). Nie wiem dla czego tak się dzieje ale mam wrażenie jednak że klienci nju są traktowani dużo gorzej niż ci z Orange. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Nju ma gorszy zasięg niż Orange

(2020-06-08 00:26 w wątku Nju ma gorszy zasięg niż Orange)

Witam, w nju jestem od kilku dni ale też zauważyłem że zasięg jest gorszy niż w Orange. Ogólnie nie ma to chyba wpływu na rozmowy  ale mam też wrażenie że tel się szybciej rozładowuje i prawie nigdy nie mam pełnego zasięgu gdzie w Orange był. Po sprawdzeniu w programie nadajników też mi ich mniej pokazuje na karcie nju niż w Orange. Wydaje mi się jednak że Orange traktuje klientów NJU mobile gorzej niż bezpośredni tych którzy korzystają z usług Orange.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób