profil na forum

nick
Klient_NJU
nowicjusz

moje ostatnie

Powiadomienia Stan Konta

(2016-06-04 13:19 w wątku Powiadomienia Stan Konta)

Nie rozumiem, Cię skoro przy połączeniach głosowych otrzymuję powiadomienia, to nie rozumiem jaki szczególnie jest problem przy smsach. Kasa po prostu ubywa w takim tempie, że szybciej jak u poprzedniego heyah.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Blokada na sieci Zewnętrzne

(2016-06-04 13:17 w wątku Blokada na sieci Zewnętrzne)

Nie chodzi mi o hotspoty NJU tylko normalne połączeni internetowe nie poprzez SIM.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Blokada aplikacji tj. Facebook

(2016-06-04 13:15 w wątku Blokada aplikacji tj. Facebook)

O to dziwne bo u poprzedniego operatora działało i tylko w tej chwili mi to fb nie działa, a telefon JW niebyt skomplikowany.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Pieniądze znikają z konta

(2016-05-30 09:17 w wątku Pieniądze znikają z konta)

Nie jest aż tak źle, wytłumaczyli mi wszystko i oddali pieniądze które mi się nie należały.
Ale powinny być powiadomienia po każdych kosztach, a nie tylko po połączeniach głosowych wtedy nie było by problemów.

W historii rachunku należy eksportować ją do pliku Excel bo to sortowanie na stronie im coś słabo działa.


Pzdr

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Pieniądze znikają z konta

(2016-05-22 13:46 w wątku Pieniądze znikają z konta)

Mi też kasa ucieka, a historia to jest jakaś jedna wielka ściema, bo mam w niej iż wydałem od początku 134,32zł, a tymczasem 5 maja przeniosłem tutaj numer i wczoraj dokonałem pierwszego doładowania na kwotę 30zł, RAZEM 50zł jednak mam $ na koncie jeszcze. Wczoraj zrobiłem pierwsze doładowanie na kwotę 30zł, a przed nim miałem co najmniej 3,7zł po doładowaniu było to już 30,1zł gdzie jestem pewny iż nie było żadnego połączenia, sms-a ani internetu.
Wcześniej też co najmniej 2 razy kasa z konta mi ubyła, średnio tak po 2-3zł.

Dajcie spokój z taką siecią, to się nadaje co najmniej do telewizji.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób