profil na forum

nick
xodes
nowicjusz

moje ostatnie

Modyfikacja umowy z NJU mobile

(2014-01-16 10:48 w wątku Modyfikacja umowy z NJU mobile)

Hmm... zaloguj się na swoje konto, wejdź w zakładkę "mój profil" a poźniej "moje zgody".
Tam chyba możesz to zrobić, ew skontaktuj się z BOK.

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

przeniesienie numeru z orange na karte do nju

(2014-01-15 00:13 w wątku przeniesienie numeru z orange na karte do nju)

to jest odpowiedź na post:

czy jeśli posiadam niezarejestrowany numer w orange to przenosząc się do nju konieczna jest rejestracja numeru?



Nie jest konieczna rejestracja karty. Po prostu należy wypełnić formularz przeniesienia nr.

Moja dziewczyna przenosila nr z orange na karte do nju.
Mniej wiecej wygladało to tak:
W niedziele wieczorem złożyliśmy wniosek, w poniedziałek potwierdzili dane... we wtorek wysłali paczke z umową (otrzymasz tylko umowę do podpisania, karta SIM zostaje ta która masz) a czwartek po podpisaniu umowy już była w nju mobile (co potwierdza sms powitalny).
Od tej pory korzysta normalnie z nr i nie mówiła nic ze coś jej tam więcej naliczyli ;)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Moderator forum

(2014-01-09 03:28 w wątku Moderator forum )

to jest odpowiedź na post:

zatwierdzenie ze strony moderatora jest w przypadku, kiedy osoba udzielająca się na forum ma status gościa, posty osób zalogowanych są widoczne od razu



No ok... co nie zmienia faktu, że jest sporo osób ktore zadaje pytania na forum i chciało by uzyskać odpowiedź. Albo zaczerpnąć opinii osob, ktore juz ten abonament posiadają.


Od siebie moge dodać tylko tyle, ze juz rzadko zagladam tutaj na forum... zapłaciłem już 3 rachunek i wszystko jest jak najbardziej ok. Za kazdym razem przed koncem okresu abonamentowego sumowałem moje wydatki i identyczne miałem na fakturach.

Moja dziewczyna przeniosła nr z orange na karte i w ciągu 3 dni już była abonamentem nju (w ramach promocji otrzymała także pendrive njuMobile).
Jak do tej pory nie narzeka na rozmowy, smsy wszystkie dochodzą z internetem też nie ma problemu.


Jeżeli chodzi o mnie to serdecznie polecam ten abonament, aczkolwiek trzeba dokładnie czytać to co się podpisuje i przeczytać dokładnie regulamin a także cennik rozmów.
Głównie należy zwrócić uwagę na e-fakturę, która czasem przy odświeżaniu strony sie "odznacza" po czym przy pierwszym rachunku wielkie zdziwienie skąd się wzięło +200zł.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Pierwszy abonament miesięczny po 6 dniach

(2013-12-19 14:24 w wątku Pierwszy abonament miesięczny po 6 dniach)

Też byłem w podobnej sytuacji jak Ty. Z tym, że ja miałem ok 4-5 dni do końca okresu abonamentowego.
Ja wziąłem nowy nr, wiec przeczekałem te parę dni nie używając telefonu.
O dziwo nie naliczyli mi nawet złotówki. Tzn. nie wystawili mi zadnej faktury za te pare dni.
Z tym, ze tak jak wczesniej napisałem: nie wykonałem zadnego smsa, polaczenia z netem ani połączenia telefonicznego.

Co to tego okresu... wydaje mi się, że po pierwszym połaczeniu badz sms-ie zostanie Ci naliczone na fakturze to minimalne 9zł.
Fakt faktem troszkę dziwne jest to, że okres abonamentowy zaczyna się tak a nie inaczej... ale niektorym zalezy na czasie i chca od razu skorzystać z nowego nr wiec raczej ciezo by było by przez te 6 dni rozmowy były za darmo ;)


ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

nju z rach = 29 + 9 + 19, ale czy na pewno!?

(2013-10-31 16:59 w wątku nju z rach = 29 + 9 + 19, ale czy na pewno!?)

to jest odpowiedź na post:

Dobre pytanie, mógłby ktoś zaznajomiony z tematem się wypowiedzieć?? bo ja korzystam już z nju z rachunkiem, ale zawsze wychodziło mi 57zl, bo internet wychodził 19zł, a nie wykorzystam całego 1gb. Wiec wolałbym zapłacić 7zł za neta ----> 45zł całość ;) ale czy jest taka opcja??



Jest taka możliwość, sam obniżam koszty związane z internetem właśnie przez kupienie pakietu.
Wczoraj otrzymałem rachunak na kwote 45zł ;)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób