forumnju z rachunkiemofertaPobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą.

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą.

 

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. (2018-03-07 07:17)

NOWI KLIJECI NIE PRZYCHODZICIE DO NIU TO OSZUSCI... ZAWYZAJA RACHUNKI!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~oszukany12121192

 

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. (2020-06-09 01:49)

Witam wszystkich,
Wątek cały czas aktualny!
Jestem w Hong Kongu. 3 razy pisałąm już zgłoszenie do nju. Każde zostało zamknięte bez możliwości podglądu wiadomości.
Dodam, że opłaty pobrane zostały również na telefonie męża, który "puszczał strzałkę" żeby coś sprawdzić u mnie. Mówił, że słyszy ciszę, potem muzyczkę. Mój telefon wcale nie dzwonił.
Także wyciąganie pieniążków z kont klientów trwa w najlepsze, obsługa nie reaguje (bo i po co. Pewnie i tak zostanie w NJU więc niech se radzi...)
Pozdrawiam czytelników
Dorota

~dorota

 

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. (2020-06-09 06:14)

Zgłos sprawę do UKE - link na początku wątku (jedynemu, który to zrobił uznano reklamację)

 

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. (2020-06-09 12:03)

to jest odpowiedź na post:

Witam wszystkich,
Wątek cały czas aktualny!
Jestem w Hong Kongu. 3 razy pisałąm już zgłoszenie do nju. Każde zostało zamknięte bez możliwości podglądu wiadomości.
Dodam, że opłaty pobrane zostały również na telefonie męża, który "puszczał strzałkę" żeby coś sprawdzić u mnie. Mówił, że słyszy ciszę, potem muzyczkę. Mój telefon wcale nie dzwonił.
Także wyciąganie pieniążków z kont klientów trwa w najlepsze, obsługa nie reaguje (bo i po co. Pewnie i tak zostanie w NJU więc niech se radzi...)
Pozdrawiam czytelników
Dorota

~dorota jesteś w najwyższej i najdroższej strefie romingowej , ale to napewno wiesz . Jeśli pisałaś zgłoszenia przez konto nju i sprawy zostały zamknięte to znaczy że dostałaś odpowiedzna kazde zgłoszenie na adres e-mail  lub inaczej , w zalezności co zaznaczyłaś w formularzu. . Jeśli mąż puszczał t.z strzałke i słyszał muzyczke , to najprawdopodobniej masz w telefonie ustawione aktywne połączenie oczekujące co jet traktowane jako odebranie połączenia. Jesli czytamy regulaminy i stosujemy się do nich nie mamy problemów.
Pozdrawiam

 

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. (2023-11-20 14:43)

u mnie podobna sytuacja. Wg. mnie policzono mi opłaty za odrzucone połączenia które Nie były odebrane na 100%. Po kontakcie z Nju kwota została zwrócona (nie było to dużoo). Jednak dziwny jest sam fakt naliczenia tych opłat. Mam najnowszego i zawsze aktualnego Androida z wspieranym Xiaomi wiec wykluczam, ze to problemy telefonu. raczej sieci.

~freon

odpowiedź

Pobierane opłaty za nieodebrane rozmowy za granicą. | ~anddna (23.08.2015, 21:49)

 Będąc w Turcji z mojego konta zostało pobierane 2.02 zł za każdą rozmowę nieodebraną . Dodam, że nie mam aktywnej poczty głosowej. Na moje pytanie (reklamację) dlaczego zostają pobierane pieniądze choć nie odbierałem tych rozmów odpisali ??W związku z nadaniem sygnału na numer znajdujący się poza granicami naszego kraju następuje logowanie do zagranicznego nadajnika. W efekcie nawet krótki sygnał (tzw. strzałka) jest taryfikowany, jako zrealizowane połączenie Międzynarodowe, które nie podlega naliczaniu sekundowemu??
Bardzo to dziwne gdyż np żonie która ma telefon w play nikt nie pobiera pieniędzy za tzw strzałki.
Poza tym nigdzie w regulaminie roamingu nie ma wzmianki bym miał płacić także za rozmowy które nie odebrałem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 0 zalogowanych użytkowników