forumnju na kartęusługiWażność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl

Ważność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl

 

Ważność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl (2015-08-10 10:08)

hej


Czy widać w koncie na njumobile.pl kiedy przypada ten okres 187 dniowy ważności numeru co wynika z promocji "po wieki" ?

Na koncie widzę tylko, że środki ważne bezterminowo i tyle.


Obsługuję trzy starsze osoby, które moją w nosie coś takiego jak SMSy i nie zwracają uwagi na ich treść i raczej nie dam rady ich nauczyć ich odczytywania ze zrozumieniem i przekazywani mi tych ważnych informacji.

Czy te SMSy utrzymaniowe o treści TAK na numer 80608 można wysyłać wcześniej niż w 187 dniu od doładowania lub w 93 dniu od przedłużenia numeru? Da to coś?

Czemu nju nie zrobiło czegoś takiego jak Rok Ważności Konta jak w Orange tylko to rozwiązanie z promocji "po wieki"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~rymi

 

Ważność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl (2015-08-15 00:16)

Jeśli będą używały telefonu chociażby sporadycznie to wysyłanie sms-a nie będzie konieczne gdyż numer będzie aktywny cały czas.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Ważność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl (2015-08-17 20:43)

niestety nie masz racji - to nie t-mobile, że płatna czynność spowoduje ponowne przedłużenie konta

właśnie napisałem tego posta po utracie środków [prawie 150zł] przez te rozwiązania z SMSami utrzymaniowymi na jednym z tych numerów  :-(

a aby w ogóle odzyskać numer musiałem udawać 91 letnia panią przez TeleBOK


na forum poza operatorem podpowiedzieli mi połowiczne rozwiązanie jeśli te osoby nie zużywają 50 zł na pół roku - trzeba doładowywać mniejszymi sumami, ale właśnie co pół roku [a to można już zapisać w kalendarzu :-)  ]

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~rymi

 

Ważność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl (2015-08-18 15:07)

@s-krobek
Twój post wprowadza w błąd i o zgrozo ktoś go już uznał za pomocny :-/

@rymi
SMS-a musisz wysłać co pół roku jeśli chcesz zachować numer i środki tylko nie wiesz kiedy przyjdzie ten SMS, bo musiałbyś ręcznie liczyć 187 dni od daty ostatniego doładowania i pilnować, aby nie przegapić tego terminu.

Osobiście preferuję doładowywanie telefonu częściej niż co pół roku, choćby kwotą 5zł i jest to najlepsze rozwiązanie.
Zresztą łatwiej zrobić doładowanie po 5zł niż jeździć po staruszkach i odpisywać na SMS-y.

Jeśli 50zł starczyłoby na dłużej niż pół roku to rób doładowania np. po 30zł co 4 miesiące i po sprawie ;)
A jak na koncie masz faktycznie kwoty rzędu 150zł to rób doładowania po 5zł co niecałe 6 miesięcy, aby tylko przedłużyć ważność konta i nie robić zbędnej skarbonki.

[edytowane przez nju_klient o 15:13 w dniu 2015-08-18]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Ważność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl (2016-05-18 13:31)

Właśnie straciłem pewną kwotę przez taką pierd****  złodziejską metodę przedłużania :]
Ja telefonu dziadka nie mam przy sobie!  pytam się gdzie to jest na koncie  njumobile.pl    ???????????????????????????????????????????


Konkurencja ma lepsze warunki.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Ważność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl (2016-09-09 10:59)

to jest odpowiedź na post:

hej


Czy widać w koncie na njumobile.pl kiedy przypada ten okres 187 dniowy ważności numeru co wynika z promocji "po wieki" ?

Na koncie widzę tylko, że środki ważne bezterminowo i tyle.


Obsługuję trzy starsze osoby, które moją w nosie coś takiego jak SMSy i nie zwracają uwagi na ich treść i raczej nie dam rady ich nauczyć ich odczytywania ze zrozumieniem i przekazywani mi tych ważnych informacji.

Czy te SMSy utrzymaniowe o treści TAK na numer 80608 można wysyłać wcześniej niż w 187 dniu od doładowania lub w 93 dniu od przedłużenia numeru? Da to coś?

Czemu nju nie zrobiło czegoś takiego jak Rok Ważności Konta jak w Orange tylko to rozwiązanie z promocji "po wieki"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1473411545292

 

Ważność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl (2017-09-26 12:36)

to jest odpowiedź na post:

hej


Czy widać w koncie na njumobile.pl kiedy przypada ten okres 187 dniowy ważności numeru co wynika z promocji "po wieki" ?

Na koncie widzę tylko, że środki ważne bezterminowo i tyle.


Obsługuję trzy starsze osoby, które moją w nosie coś takiego jak SMSy i nie zwracają uwagi na ich treść i raczej nie dam rady ich nauczyć ich odczytywania ze zrozumieniem i przekazywani mi tych ważnych informacji.

Czy te SMSy utrzymaniowe o treści TAK na numer 80608 można wysyłać wcześniej niż w 187 dniu od doładowania lub w 93 dniu od przedłużenia numeru? Da to coś?

Czemu nju nie zrobiło czegoś takiego jak Rok Ważności Konta jak w Orange tylko to rozwiązanie z promocji "po wieki"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1506422206981

 

Ważność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl (2018-09-23 15:23)

to jest odpowiedź na post:

hej


Czy widać w koncie na njumobile.pl kiedy przypada ten okres 187 dniowy ważności numeru co wynika z promocji "po wieki" ?

Na koncie widzę tylko, że środki ważne bezterminowo i tyle.


Obsługuję trzy starsze osoby, które moją w nosie coś takiego jak SMSy i nie zwracają uwagi na ich treść i raczej nie dam rady ich nauczyć ich odczytywania ze zrozumieniem i przekazywani mi tych ważnych informacji.

Czy te SMSy utrzymaniowe o treści TAK na numer 80608 można wysyłać wcześniej niż w 187 dniu od doładowania lub w 93 dniu od przedłużenia numeru? Da to coś?

Czemu nju nie zrobiło czegoś takiego jak Rok Ważności Konta jak w Orange tylko to rozwiązanie z promocji "po wieki"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1537709030064

 

Ważność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl (2019-01-29 08:02)

Debilny system przedłużania. Ja mam kartę w samochodzie i owszem dostałem sms że za 3 dni mi wyłączą kartę ale nie używałem tego samochodu przez kilka dni i odczytałem po fakcie. Teraz się bujam z przywróceniem numeru i aktywności od wczoraj. Gdyby nie ładny numer telefonu to bym to olał. Złodziejskie podejście

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Ważność doładowania "po wieki" - czy widać to w koncie na njumobile.pl (2019-01-29 09:16)

Do kogo te pretensje? Po pierwsze zaakceptowałeś regulamin, po drugie jak zostawiasz kartę w aucie to nie jest to wina operatora, ani rządu ani pogody tylko Twoja i psioczenie na cały świat nic nie da. U każdego operatora musisz doładowywać konto albo masz określony termin ważności po przegapieniu którego numer jest blokowany i nikt nie będzie nad tym nieszczęściem płakał. Skoro już operator daje ci możliwość utrzymania numeru bez płacenia to Twoim obowiązkiem jest pilnować tego. Proste. Jak zapomnisz zatankować auto, nie pojedziesz. Wtedy też mówisz "co  za "debilizm"? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ping

odpowiedź

Ważność doładowania " | po wieki" ( - czy widać to w koncie na njumobile.pl)

hej


Czy widać w koncie na njumobile.pl kiedy przypada ten okres 187 dniowy ważności numeru co wynika z promocji "po wieki" ?

Na koncie widzę tylko, że środki ważne bezterminowo i tyle.


Obsługuję trzy starsze osoby, które moją w nosie coś takiego jak SMSy i nie zwracają uwagi na ich treść i raczej nie dam rady ich nauczyć ich odczytywania ze zrozumieniem i przekazywani mi tych ważnych informacji.

Czy te SMSy utrzymaniowe o treści TAK na numer 80608 można wysyłać wcześniej niż w 187 dniu od doładowania lub w 93 dniu od przedłużenia numeru? Da to coś?

Czemu nju nie zrobiło czegoś takiego jak Rok Ważności Konta jak w Orange tylko to rozwiązanie z promocji "po wieki"
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników