forumnju z rachunkiemusługiInternet w Galaxy S3

Internet w Galaxy S3

 

Internet w Galaxy S3 (2013-08-28 15:01)

Witam. Miałem wcześniej oferte NJU na karte i internet bezproblemowo działał mi w telefonie. W dniu dzisiejszym przeniosłem nr na abonament i internetu w telefonie brak.
Zrobiłem jeszcze raz konfigurację telefonu poprzez SMS i dalej nic.
Dane komórkowe itp. mam w aparacie jako włączone. Co może być nie tak?
Pozdrawiam Andrzej.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w Galaxy S3 (2013-08-28 15:11)

Sprawdź jeszcze kartę SIM w innym aparacie, jak dalej nie będzie działać to możliwe, że jakaś usługa odpowiedzialna za łączność z internetem na karcie SIM, przy migracji z NJu na kartę do NJU  z rachunkiem, nie została uruchomiona, ale to mogą sprawdzić tylko w Nju, więc zostaje kontakt przez formularz albo telefonicznie z OK.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w Galaxy S3 (2013-08-28 15:17)

Ok Sprawdzę kartę choć myślę, że raczej nie ona jest problemem tylko, jak piszesz, coś może jeszcze nie zostało włączone. Karta jest miesiąc w użytku więc powinna być ok, tym bardziej, że w doładowaniu działała bez problemu. Napisałem do BOA poprzez formularz, zobaczymy co w odpowiedzi otrzymam.
Dziękuję za podpowiedz ;)

[edytowane przez s-krobek o 15:46 w dniu 2013-08-28]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w Galaxy S3 (2013-08-28 16:08)

Teraz sprawdziłem i nie mogę również wysyłać wiadomości MMS. Mam komunikat ,że wysłanie będzie możliwe po włączeniu usługi. Czyli jeszcze do końca to moje przejście na abonament się nie skończyło ;) i nie wszystko mam aktywowane.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1377698919778

 

Internet w Galaxy S3 (2013-08-29 09:21)

Problem został rozwiązany.
Skasowałem wszystkie ustawienia konfiguracyjne i jeszcze raz poprzez SMS zrobiłem konfigurację. I po tym uruchomiłem telefon ponownie. Po włączeniu natychmiast pojawił sie internet.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Internet w Galaxy S3 (2013-08-29 09:25)

no to elegancko, restart telefonu czyni cuda :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Internet w Galaxy S3 | s-krobek (28.08.2013, 15:01)

Witam. Miałem wcześniej oferte NJU na karte i internet bezproblemowo działał mi w telefonie. W dniu dzisiejszym przeniosłem nr na abonament i internetu w telefonie brak.
Zrobiłem jeszcze raz konfigurację telefonu poprzez SMS i dalej nic.
Dane komórkowe itp. mam w aparacie jako włączone. Co może być nie tak?
Pozdrawiam Andrzej.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

51 gości i 0 zalogowanych użytkowników