forumnju z rachunkiemusługiprzeniesienie numeru do nju

przeniesienie numeru do nju

 

przeniesienie numeru do nju (2013-09-05 09:47)

złożyłam zamówienie na przeniesienie numeru z t-mobiel do nju mobile. za pierwszym razem nie wcisnęłam e-faktury, naliczyli mi 200 zl, i kurier przyszedl juz na 3 dzień, jednak nie przyjęłąm zamówinia jak poradził mi konsultant i dzięki temu nie musiałam płacić. teraz złożyłam zamówienie po raz drugi już z e-faktura i czekam 3 dzień a status się nie zmienia. jak długo się czeka? czy to przez to że drugi raz robiłam to zamówinie trwa to tak długo?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adoszek

 

przeniesienie numeru do nju (2013-09-05 11:47)

Ja złożyłem zamówienie na przejście z Orange 26.08 i do dziś status oczekiwanie na weryfikację. Problem 3 razy zgłaszałem telefonicznie, ale niestety firma nie jest w stanie określić co i czemu tak długo trwa... porażka

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~hen

 

przeniesienie numeru do nju (2013-09-05 18:49)

To trwa około tygodnia zanim dotrze informacja o zmianie statusu przesyłki gdyż miałem podobnie. Trzeba czekać.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

przeniesienie numeru do nju (2013-09-06 10:55)

Oj nie czyta sie tego co sie klika ;) Zawsze jak ktos opacznie podpisze - jest 10dni na rezygnacje z umowy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

przeniesienie numeru do nju | ~adoszek (05.09.2013, 09:47)

złożyłam zamówienie na przeniesienie numeru z t-mobiel do nju mobile. za pierwszym razem nie wcisnęłam e-faktury, naliczyli mi 200 zl, i kurier przyszedl juz na 3 dzień, jednak nie przyjęłąm zamówinia jak poradził mi konsultant i dzięki temu nie musiałam płacić. teraz złożyłam zamówienie po raz drugi już z e-faktura i czekam 3 dzień a status się nie zmienia. jak długo się czeka? czy to przez to że drugi raz robiłam to zamówinie trwa to tak długo?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników