forumnju z rachunkiemofertadwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-04-30 12:10)

mam dwa numery w nju (oferta z rachunkiem). Czy mogę wybrać jeden jako Numer główny i dołączyć do niego drugi numer ( z tych co mam) jako nju dodatkowy? 

~homac

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-04-30 13:14)

Chyba nie. Pytałem na czacie bo sam mam tez 3 aktywne nr.  Jeden na abonament i chciałem dopisać któregoś z tych dwóch na kartę do niego to dostałem odpowiedz, że musi być nowy nr lub z innej sieci. Trochę  bez sensu wydaje mi się bo co miał bym teraz przenosić się z jednym z nich do innej sieci i po miesiącu znowu wracać i wybrać jako dodatkowy ?  Bo inaczej nie ma jak chyba.

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-04-30 22:22)

Witam, też się zastanawiałem nad przeniesieniem drugiego numeru abonamentowego na opcję nju dodatkowy.


Dopiero po Waszych postach zauważyłem, że nie można tego zrobić z aktywnym numerem będącym już w sieci! 


Więc może tak: rezygnuję z abonamentu na rzecz nju na kartę (co się wiąże z pisemnym wypowiedzeniem umowy). Numer z nju na kartę przenoszę do Orange (bo już niby inna sieć). I z tym numerem z Orange przechodzę z powrotem bezpośrednio do nju dodatkowy. Wydaje mi się, że to zadziała, tylko zajmie trochę czasu. Samo przeniesienie z Orange do nju i z powrotem to max 48 godzin (chyba wciąż się to robi za pomocą SMS). Pozdrawiam.


ps. poprawka. Przeczytałem regulamin i w punkcie 2.3.4. stoi napisane, że numerem dodatkowym może być numer przenoszonym z oferty nju na kartę. 

[edytowane przez koniu o 22:40 w dniu 2015-04-30]
 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-05-01 11:49)

Hmm masz "Koniu" rację. Tak można polegać na kimś; ) Sam przecież pytałem się na czacie i dostałem odp ze nowy nr. a nie chciało się przeczytać regulaminu. Pewnie dzisiaj będę próbował przenieść nr z karty jako dodatkowy. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Ciekawy jeszcze jestem co z środkami z konta z nr na kartę? ?  Co z nimi ew po przeniesieniu ? Mam na jednym koncie 35 zł. A na drugim włączone Do komórkowych za 19 i do 12 V aktywne. Ciekawe jak to rozlicza .. Faktycznie wchodząc dalej przy dodawaniu nr dodatkowego mamy opcje przeniesienia nr z karty na rachunek i dodaniu go do tej oferty. Chciałem dodać ale jestem poza domem a na jeden jak i drugi nr przychodzi sms z kodem dostępu a telefon w domu.
.... Nr w trakcie przenoszenia. Od 1 V dostałem drugą wiadomość, że wszystkie dane które podałem są zgodne oraz dostałem potwierdzenie przyjęcia zamówienia.

[edytowane przez s-krobek o 10:43 w dniu 2015-05-05]
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~homac

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~franek

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~mati94

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~mati94

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-07-01 00:03)

to jest odpowiedź na post:

mam dwa numery w nju (oferta z rachunkiem). Czy mogę wybrać jeden jako Numer główny i dołączyć do niego drugi numer ( z tych co mam) jako nju dodatkowy? 


Skuszony reklamą postanowiłem dodatkowy numer w nju na kartę przenieść na dodatkowy za 9 złotych.Strona miała problemy techniczne,ale w końcu udało mi się wypełnić e-formularz.Kurier przywiózł umowę-podpisałem...Wiadomo jak.Teraz wchodzę na moje konto-a tu 48 zł. do zapłacenia...Na moją reklamację odpowiedziano mi,że przecież podpisałem;-) Zrobiłem to w dobrej wierze! Dlaczego teraz za błędy systemu muszę płacić?Ostrzegam potencjalnych chętnych,a "moderatora",że kopia pójdzie do rzecznika praw konsument

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-07-01 08:59)

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi.
Pewnie na jednym z nr masz ofertę za 39 zł plus dodatkowy za 9 zł to wychodzi właśnie 48 zł. Za dodatkowy naliczają do przodu. 

odpowiedź

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy | s-krobek (01.05.2015, 11:49)

Hmm masz "Koniu" rację. Tak można polegać na kimś; ) Sam przecież pytałem się na czacie i dostałem odp ze nowy nr. a nie chciało się przeczytać regulaminu. Pewnie dzisiaj będę próbował przenieść nr z karty jako dodatkowy. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Ciekawy jeszcze jestem co z środkami z konta z nr na kartę? ?  Co z nimi ew po przeniesieniu ? Mam na jednym koncie 35 zł. A na drugim włączone Do komórkowych za 19 i do 12 V aktywne. Ciekawe jak to rozlicza .. Faktycznie wchodząc dalej przy dodawaniu nr dodatkowego mamy opcje przeniesienia nr z karty na rachunek i dodaniu go do tej oferty. Chciałem dodać ale jestem poza domem a na jeden jak i drugi nr przychodzi sms z kodem dostępu a telefon w domu.
.... Nr w trakcie przenoszenia. Od 1 V dostałem drugą wiadomość, że wszystkie dane które podałem są zgodne oraz dostałem potwierdzenie przyjęcia zamówienia.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników