forumnju z rachunkiemofertadwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-07-02 10:19)

Tez mi sie wydaje że coś nie tak , przeniosłem drugi numer jako dodatkowy za te 9 zł i nagle okazało się ze mam znacznie wiecej do zaplacenia niż te 9 zł , napisałem reklamacje i czekam na odpowiedz .

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~wildmen

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-08-15 13:34)

Ja też mam problemy z nju dodatkowym. Kiedy główny nr płacił 39 to wszystko było ok bo liczyć te 9 zł dodatkowe, ale kiedy główny nr miał np. 15 zł to za dodatkowy liczyli 9 + rozmowy do limitu 39 zł, czyli musieliśmy dopłacić jeszcze 24 zł. Ja w poniedziałek zgłaszam do UOKiK i RPKonsumenta i gdzie się jeszcze da.
Te 9 zł to ostry KANT i nie dajcie się nabrać.

~oszukany

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-08-18 14:18)

@oszukany
pisz po polsku, bo nie rozumiem co chciałeś powiedzieć.

Jeśli miałeś aktywną usługę Jeden na wszystko za 39zł to nadal płacisz za usługi do górnego limitu 39zł + 9zł za numer dodatkowy, czyli razem 48zł.

Jeśli nabiłeś na numerze głównym 15zł, to do limitu 39zł zostało Tobie jeszcze 24zł, które w tym wypadku możesz nabić sobie na numerze dodatkowym i jest to normalne.

Jeśli nie rozumiesz oferty z której korzystasz to OK, w końcu niewiele osób rozumie oferty z których korzysta. Ale w tym wypadku nie widzę, żadnego kantu operatora.

Ludzie czytajcie regulaminy promocji, a jeśli ich nie rozumiecie to pytajcie zanim podpiszecie umowy, będzie mniej rozczarowania. Pomyśl, że to tylko telefon bez cyrografu, a co gdybyś wziął kredyt hipoteczny na 30 lat, wtedy to dopiero byłby płacz i zgrzytanie zębami, "bo mi się wydawało, że jest inaczej".

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2016-10-09 13:13)

mnie natomiast interesuje czy mając już numer w nju z abo i do tego nju dodatkowy mogę dokupić kolejny numer na internety do tableta?

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2016-10-12 00:25)

to jest odpowiedź na post:

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy | mrg (09.10.2016, 13:13)
mnie natomiast interesuje czy mając już numer w nju z abo i do tego nju dodatkowy mogę dokupić kolejny numer na internety do tableta?


Tak, możesz.
Na jednym koncie rozliczeniowym możesz mieć maksymalnie 3 numery:
- 1 numer jako Numer Główny Nju z rachunkiem
- 1 numer jako Nju Dodatkowy za dodatkowe 9zł/mc
- 1 numer jako Nju Internet Dodatkowy z limitem 20GB za dodatkowe 19zł/mc

Ewentualnie jako osobny, niezależny numer dedykowany do netu możesz sobie kupić Nju Internetowy za 29zł/mc z limitem 40GB.

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2016-10-24 21:28)

Nju dodatkowym może też być numer nju na kartę.
Jeśli posiadacie już dwa numeru Nju z rachunkie, należy zlecić migrację jednego numeru na Nju na kartę. Potem złożyć zamówienie na Nju dodatkowy.
Proszę pamiętać, że dane osobowe muszą być zgodne.

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2016-12-18 22:59)

Odświeżę wątek. Mam dwa numeru nju z rachunkiem praktycznie od samego początku jak NJU istnieje na rynku. Jeden numer mój drugi męża. Jeśli chciałabym aby jeden z numerów był dodatkowy to muszę rozwiązać jedną umowę i przejść na nju na kartę by potem wrócić z numerem na dodatkowy? Absurd :(

~czesia

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2016-12-18 23:28)

@~czesia
Nju Dodatkowy może być to:
- nowy numer
- numer przeniesiony z innej sieci
- numer z Nju na kartę
Jak widać nie ma opcji na przeniesienie numeru z Nju z rachunkiem do Nju Dodatkowy.

Oba numery muszą być na tę samą osobę, czyli albo na Ciebie albo na męża, więc wcześniej trzeba zrobić cesję.
W Twoim przypadku w grę wchodzi na jednym numerze rezygnacja z Nju z rachunkiem i przejście do Nju na kartę lub przejście do innej sieci do oferty na kartę, potem zrobienie cesji i powrót do Nju jako Nju Dodatkowy.

Jeśli CI nie pasuje i nie chcesz podejmować żadnych działań to możesz zostawić oba numery tak jak masz i po krzyku albo jak jesteś obrażona na Nju to możesz przejść do innej sieci.
Proste i skuteczne, kwestia wyboru.

[EDIT]
W przypadku cesji sugeruję przejście do innej sieci np. Play na kartę, co wymaga pierwszxej wizyty w salonie Play. Po przeniesieniu numeru będzie druga wizyta w salonie Play, aby zrobić zmianę właściciela (cesję), a potem przez net składasz zamówienie na Nju Dodatkowy i czekasz na kuriera z umową i nową kartą SIM.
Trochę upierdliwe ale dla chcącego nic trudnego :)

[edytowane przez nju_klient o 23:32 w dniu 2016-12-18]

odpowiedź

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy | ~czesia (18.12.2016, 22:59)

Odświeżę wątek. Mam dwa numeru nju z rachunkiem praktycznie od samego początku jak NJU istnieje na rynku. Jeden numer mój drugi męża. Jeśli chciałabym aby jeden z numerów był dodatkowy to muszę rozwiązać jedną umowę i przejść na nju na kartę by potem wrócić z numerem na dodatkowy? Absurd :(
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

337 gości i 0 zalogowanych użytkowników