forumnju z rachunkiemofertadwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-07-02 10:19)

Tez mi sie wydaje że coś nie tak , przeniosłem drugi numer jako dodatkowy za te 9 zł i nagle okazało się ze mam znacznie wiecej do zaplacenia niż te 9 zł , napisałem reklamacje i czekam na odpowiedz .

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~wildmen

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-08-15 13:34)

Ja też mam problemy z nju dodatkowym. Kiedy główny nr płacił 39 to wszystko było ok bo liczyć te 9 zł dodatkowe, ale kiedy główny nr miał np. 15 zł to za dodatkowy liczyli 9 + rozmowy do limitu 39 zł, czyli musieliśmy dopłacić jeszcze 24 zł. Ja w poniedziałek zgłaszam do UOKiK i RPKonsumenta i gdzie się jeszcze da.
Te 9 zł to ostry KANT i nie dajcie się nabrać.

~oszukany

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-08-18 14:18)

@oszukany
pisz po polsku, bo nie rozumiem co chciałeś powiedzieć.

Jeśli miałeś aktywną usługę Jeden na wszystko za 39zł to nadal płacisz za usługi do górnego limitu 39zł + 9zł za numer dodatkowy, czyli razem 48zł.

Jeśli nabiłeś na numerze głównym 15zł, to do limitu 39zł zostało Tobie jeszcze 24zł, które w tym wypadku możesz nabić sobie na numerze dodatkowym i jest to normalne.

Jeśli nie rozumiesz oferty z której korzystasz to OK, w końcu niewiele osób rozumie oferty z których korzysta. Ale w tym wypadku nie widzę, żadnego kantu operatora.

Ludzie czytajcie regulaminy promocji, a jeśli ich nie rozumiecie to pytajcie zanim podpiszecie umowy, będzie mniej rozczarowania. Pomyśl, że to tylko telefon bez cyrografu, a co gdybyś wziął kredyt hipoteczny na 30 lat, wtedy to dopiero byłby płacz i zgrzytanie zębami, "bo mi się wydawało, że jest inaczej".

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2016-10-09 13:13)

mnie natomiast interesuje czy mając już numer w nju z abo i do tego nju dodatkowy mogę dokupić kolejny numer na internety do tableta?

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2016-10-12 00:25)

to jest odpowiedź na post:

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy | mrg (09.10.2016, 13:13)
mnie natomiast interesuje czy mając już numer w nju z abo i do tego nju dodatkowy mogę dokupić kolejny numer na internety do tableta?


Tak, możesz.
Na jednym koncie rozliczeniowym możesz mieć maksymalnie 3 numery:
- 1 numer jako Numer Główny Nju z rachunkiem
- 1 numer jako Nju Dodatkowy za dodatkowe 9zł/mc
- 1 numer jako Nju Internet Dodatkowy z limitem 20GB za dodatkowe 19zł/mc

Ewentualnie jako osobny, niezależny numer dedykowany do netu możesz sobie kupić Nju Internetowy za 29zł/mc z limitem 40GB.

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2016-10-24 21:28)

Nju dodatkowym może też być numer nju na kartę.
Jeśli posiadacie już dwa numeru Nju z rachunkie, należy zlecić migrację jednego numeru na Nju na kartę. Potem złożyć zamówienie na Nju dodatkowy.
Proszę pamiętać, że dane osobowe muszą być zgodne.

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2016-12-18 22:59)

Odświeżę wątek. Mam dwa numeru nju z rachunkiem praktycznie od samego początku jak NJU istnieje na rynku. Jeden numer mój drugi męża. Jeśli chciałabym aby jeden z numerów był dodatkowy to muszę rozwiązać jedną umowę i przejść na nju na kartę by potem wrócić z numerem na dodatkowy? Absurd :(

~czesia

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2016-12-18 23:28)

@~czesia
Nju Dodatkowy może być to:
- nowy numer
- numer przeniesiony z innej sieci
- numer z Nju na kartę
Jak widać nie ma opcji na przeniesienie numeru z Nju z rachunkiem do Nju Dodatkowy.

Oba numery muszą być na tę samą osobę, czyli albo na Ciebie albo na męża, więc wcześniej trzeba zrobić cesję.
W Twoim przypadku w grę wchodzi na jednym numerze rezygnacja z Nju z rachunkiem i przejście do Nju na kartę lub przejście do innej sieci do oferty na kartę, potem zrobienie cesji i powrót do Nju jako Nju Dodatkowy.

Jeśli CI nie pasuje i nie chcesz podejmować żadnych działań to możesz zostawić oba numery tak jak masz i po krzyku albo jak jesteś obrażona na Nju to możesz przejść do innej sieci.
Proste i skuteczne, kwestia wyboru.

[EDIT]
W przypadku cesji sugeruję przejście do innej sieci np. Play na kartę, co wymaga pierwszxej wizyty w salonie Play. Po przeniesieniu numeru będzie druga wizyta w salonie Play, aby zrobić zmianę właściciela (cesję), a potem przez net składasz zamówienie na Nju Dodatkowy i czekasz na kuriera z umową i nową kartą SIM.
Trochę upierdliwe ale dla chcącego nic trudnego :)

[edytowane przez nju_klient o 23:32 w dniu 2016-12-18]

odpowiedź

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy | ktoś (24.10.2016, 21:28)

Nju dodatkowym może też być numer nju na kartę.
Jeśli posiadacie już dwa numeru Nju z rachunkie, należy zlecić migrację jednego numeru na Nju na kartę. Potem złożyć zamówienie na Nju dodatkowy.
Proszę pamiętać, że dane osobowe muszą być zgodne.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 2 zalogowanych użytkowników