forumnju na kartęusługiNie mogę wysłać SMS Premium

Nie mogę wysłać SMS Premium

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2018-04-10 16:18)

to jest odpowiedź na post:

<cite class="content">Nie mogę wysyłać smsów na numery premium. Zwykłe smsy dochodzą, rozmowy też działają</cite>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~olciakxxx

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2018-04-16 00:23)

to niu jest do kitu... jak to mozliwe zeby nie mozna bylo sms premium wysłać...niu i orange to dwie siostrzane sieci ale jeden operator nie rozumiem tu nic. trzeba uciekac do orange

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2018-07-24 09:52)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
dostałem wczoraj od BOK SMS'a z informacją, że wszystkie blokady premium dla mojego numeru zostały zdjęte i... brak postępu niestety ;(


Wychodzi na to że NJU Mobile na kartę nie ma możliwości wysyłania SMS Premium !!!


Dla szerszego info:
- moja karta NJU jest ze stycznia tego roku,
- stan konta na dzień dzisiejszy : 14,85 PLN.
- wszystkie blokady premium zdjęte przez BOK (wcześniej po zalogowaniu sie na stronie i tak wszystkie blokady były wyłączone)
- karta używana i testowana na okolicznośc sms premium w : Nokia 6610, Nokia N8, Lumia 800.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2018-07-24 17:33)

Jak ktoś mimo zdjęcia blokad ma problem z wysłaniem SMS-a premium niech wyśle zgłoszenie przez formularz kontaktowy do działu technicznego, oni zdejmują dodatkową blokadę, która na koncie nju mobile nie jest widoczna.

[edytowane przez pilotka o 17:33 w dniu 2018-07-24]
 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-01-09 21:03)

Mam wyłączone blokady, ale niestety SMS premium nie da się wysłać ?? 

~zenon

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-01-09 22:01)

Sprawdź zatem czy w ustawieniach aplikacji SMS nie masz czasem zaznaczonej opcji  braku możliwości wysyłania SMS-ów na numery skrócone.

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-03-30 09:30)

to jest odpowiedź na post:

również nie mogę wysyłać sms premium czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kubson2345

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-04-02 19:11)

to jest odpowiedź na post:

również nie mogę wysyłać sms premium czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~andy

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-06-25 18:57)

to jest odpowiedź na post:

Witam,


Nie mogę wysyłać smsów na numery premium. Zwykłe smsy dochodzą, rozmowy też działają. Konto mam naładowane, w centrum sms jest wpisany numer +48501200777. Testowałem na 2 telefonach - jeden z androidem, drugi to stara nokia z symbianem.


Jak to naprawić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1561481838172

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-07-27 18:44)

u mnie na stronie nju taki komunikat -<div class="eight columns"><h4 class="h3">blokada SMS MO</h4>Usługa blokująca wysyłanie SMS-ów o podwyższonej płatności (tzw. SMS premium)
<div class="four columns"><div class="actions "><div class="s-service-status"><div class="icon-before-block-blue2-clock">usługa w trakcie zmiany Natomiast wcześniej dostałam sms ze usługa  limit na usługi premium została wyłączona. i to dwa smsy tej samej treści. <div class="icon-before-block-blue2-clock"> nadal nie mogę wysłać smsów na konkurs.podaje przy wysyłaniu smsa-błędna treść smsa .prosimy sprawdz tresc jaka powinienes wysłać oraz numer i wyslaj ponownie. <div class="icon-before-block-blue2-clock">Co robić?<div class="icon-before-block-blue2-clock">

[edytowane przez anibab o 18:45 w dniu 2019-07-27]

odpowiedź

Nie mogę wysłać SMS Premium | ~endrju (03.04.2015, 12:14)

Witam,


Nie mogę wysyłać smsów na numery premium. Zwykłe smsy dochodzą, rozmowy też działają. Konto mam naładowane, w centrum sms jest wpisany numer +48501200777. Testowałem na 2 telefonach - jeden z androidem, drugi to stara nokia z symbianem.


Jak to naprawić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników