forumnju na kartęusługiNie mogę wysłać SMS Premium

Nie mogę wysłać SMS Premium

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2018-04-10 16:18)

to jest odpowiedź na post:

<cite class="content">Nie mogę wysyłać smsów na numery premium. Zwykłe smsy dochodzą, rozmowy też działają</cite>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~olciakxxx

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2018-04-16 00:23)

to niu jest do kitu... jak to mozliwe zeby nie mozna bylo sms premium wysłać...niu i orange to dwie siostrzane sieci ale jeden operator nie rozumiem tu nic. trzeba uciekac do orange

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2018-07-24 09:52)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
dostałem wczoraj od BOK SMS'a z informacją, że wszystkie blokady premium dla mojego numeru zostały zdjęte i... brak postępu niestety ;(


Wychodzi na to że NJU Mobile na kartę nie ma możliwości wysyłania SMS Premium !!!


Dla szerszego info:
- moja karta NJU jest ze stycznia tego roku,
- stan konta na dzień dzisiejszy : 14,85 PLN.
- wszystkie blokady premium zdjęte przez BOK (wcześniej po zalogowaniu sie na stronie i tak wszystkie blokady były wyłączone)
- karta używana i testowana na okolicznośc sms premium w : Nokia 6610, Nokia N8, Lumia 800.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2018-07-24 17:33)

Jak ktoś mimo zdjęcia blokad ma problem z wysłaniem SMS-a premium niech wyśle zgłoszenie przez formularz kontaktowy do działu technicznego, oni zdejmują dodatkową blokadę, która na koncie nju mobile nie jest widoczna.

[edytowane przez pilotka o 17:33 w dniu 2018-07-24]
 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-01-09 21:03)

Mam wyłączone blokady, ale niestety SMS premium nie da się wysłać ?? 

~zenon

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-01-09 22:01)

Sprawdź zatem czy w ustawieniach aplikacji SMS nie masz czasem zaznaczonej opcji  braku możliwości wysyłania SMS-ów na numery skrócone.

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-03-30 09:30)

to jest odpowiedź na post:

również nie mogę wysyłać sms premium czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kubson2345

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-04-02 19:11)

to jest odpowiedź na post:

również nie mogę wysyłać sms premium czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~andy

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-06-25 18:57)

to jest odpowiedź na post:

Witam,


Nie mogę wysyłać smsów na numery premium. Zwykłe smsy dochodzą, rozmowy też działają. Konto mam naładowane, w centrum sms jest wpisany numer +48501200777. Testowałem na 2 telefonach - jeden z androidem, drugi to stara nokia z symbianem.


Jak to naprawić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1561481838172

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2019-07-27 18:44)

u mnie na stronie nju taki komunikat -<div class="eight columns"><h4 class="h3">blokada SMS MO</h4>Usługa blokująca wysyłanie SMS-ów o podwyższonej płatności (tzw. SMS premium)
<div class="four columns"><div class="actions "><div class="s-service-status"><div class="icon-before-block-blue2-clock">usługa w trakcie zmiany Natomiast wcześniej dostałam sms ze usługa  limit na usługi premium została wyłączona. i to dwa smsy tej samej treści. <div class="icon-before-block-blue2-clock"> nadal nie mogę wysłać smsów na konkurs.podaje przy wysyłaniu smsa-błędna treść smsa .prosimy sprawdz tresc jaka powinienes wysłać oraz numer i wyslaj ponownie. <div class="icon-before-block-blue2-clock">Co robić?<div class="icon-before-block-blue2-clock">

[edytowane przez anibab o 18:45 w dniu 2019-07-27]

odpowiedź

Nie mogę wysłać SMS Premium | pilotka (24.07.2018, 17:33)

Jak ktoś mimo zdjęcia blokad ma problem z wysłaniem SMS-a premium niech wyśle zgłoszenie przez formularz kontaktowy do działu technicznego, oni zdejmują dodatkową blokadę, która na koncie nju mobile nie jest widoczna.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników