forumnju na kartęofertanielimitowane sms-y w ofercie na kartę.

nielimitowane sms-y w ofercie na kartę.

 

nielimitowane sms-y w ofercie na kartę. (2013-08-25 11:35)

Witam.

Chciałem się spytać jak to jest z ofertą na karte. Pisze,że jak wydam 2 zł dziennie to będę miał nielimitowane połączenia i sms-y do wszystkich sieci oczywiście po aktywacji.Ale czy jak nieskorzystam z tej promocji,a wygadam 9 zł to czy będę  miał darmowe sms-y tak jak w ofercie z abonamentem??

Dziękuje za odpowiedź :-)


odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~zainteresowany

 

nielimitowane sms-y w ofercie na kartę. (2013-08-25 17:32)

To są dwie osobne usługi. W nju na kartę możesz mieć nielimitowane połączenia, smsy i internet pod warunkiem że aktywujesz taką usługę- koszt 2 zł/tydzień

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kris

 

nielimitowane sms-y w ofercie na kartę. (2013-08-26 08:18)

Minimalna kwota 9zł obowiązuje tylko w ofercie z rachunkiem, jak nie aktywujesz pakietu "do wszystkich" to za wszystkie smsy (0,09zł/sms) i połączenia (0,19zł/minuta) jesteś normalnie taryfikowany, nawet jak wykorzystasz 9 zł.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nielimitowane sms-y w ofercie na kartę. (2018-04-01 20:11)

Witam chciałam się zapytać jaki jest kod na smsy i jaki koszt ? mam nielimitowane rozmwy za 19 zł ale chciała bym dodać smsy proszę o pomoc .

~dora

odpowiedź

nielimitowane sms-y w ofercie na kartę. | ~zainteresowany (25.08.2013, 11:35)

Witam.

Chciałem się spytać jak to jest z ofertą na karte. Pisze,że jak wydam 2 zł dziennie to będę miał nielimitowane połączenia i sms-y do wszystkich sieci oczywiście po aktywacji.Ale czy jak nieskorzystam z tej promocji,a wygadam 9 zł to czy będę  miał darmowe sms-y tak jak w ofercie z abonamentem??

Dziękuje za odpowiedź :-)


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 3 zalogowanych użytkowników