forumnju na kartęusługiPrzekierowanie na smartwatch w NJU

Przekierowanie na smartwatch w NJU

 

Przekierowanie na smartwatch w NJU (2015-01-14 00:50)

Niedawno dostałem w prezencie wypasiony smartwatch Samsung Gear S i zaraz szybko zamówiłem nano SIM do niego za 30 zł mając zamiar ustawić przekierowania na ten nr z mojego smartfona, w którym też mam NJU na kartę. Już chciałem włączyć przekierowania standardowym kodem USSD tzn <br>**61*XXXXXXXXX*11*15# aby dostać połączenia na tym zegarku kiedy przez 15 sekund nie odbieram rozmowy na telefonie (bo np. zostawiłem gdzieś), a tu kicha!!! Kod nie działa bo okazuje się że ktoś sobie wymyślił, żeby zadać sobie specjalnie trud i zablokować tę standardową usługę ISDN, jaka działa nawet na telefonach stacjonarnych jeszcze z czasów kiedy nie było komórek - tylko nie wiadomo, co chciał tym zyskać??? Może gdyby przekierowanie miało się odbywać do konkurencji to jeszcze można by zrozumieć tę blokadę, ale ludzie, ja chcę tylko na swój zegarek z kartą w NJU, nigdzie więce!!! Założę się, że takich klientów z tym samym problemem jest już tysiące bo te zegarki są coraz bardziej popularne. Nie zmusicie mnie do tego bym zmienił taryfę na abonament, więc co? mam iść do Heyah lub innego operatora?

~smartuser

 

Przekierowanie na smartwatch w NJU (2015-01-16 09:58)

<BR><font size="2">A czy np jeśli już chciał byś odbierać połączenia na gear nie możesz włączyć przekierowania w samym telefonie ? Wiem, że to nie jest to dokładnie o co Ci chodzi ale zawsze jakaś namiastka. </font><BR><font size="2">Miałem tego S-a ale sprzedałem, fajniejszy dla mnie bym gear 2 chociażby ze miał kamerkę. </font><BR><font size="2">Ale może Tobie odpowiadać to tylko moje zdanie ;)</font><BR><font color="#185d68" size="2">
</font><BR><font color="#185d68" size="2">
</font><BR><font size="2">this HTML class. Value is http://allegro.pl/ge</font>

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~smartuser

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~smartuser

 

Przekierowanie na smartwatch w NJU (2019-05-24 11:09)

to jest odpowiedź na post:

Niedawno dostałem w prezencie wypasiony smartwatch Samsung Gear S i zaraz szybko zamówiłem nano SIM do niego za 30 zł mając zamiar ustawić przekierowania na ten nr z mojego smartfona, w którym też mam NJU na kartę. Już chciałem włączyć przekierowania standardowym kodem USSD tzn 
**61*XXXXXXXXX*11*15# aby dostać połączenia na tym zegarku kiedy przez 15 sekund nie odbieram rozmowy na telefonie (bo np. zostawiłem gdzieś), a tu kicha!!! Kod nie działa bo okazuje się że ktoś sobie wymyślił, żeby zadać sobie specjalnie trud i zablokować tę standardową usługę ISDN, jaka działa nawet na telefonach stacjonarnych jeszcze z czasów kiedy nie było komórek - tylko nie wiadomo, co chciał tym zyskać??? Może gdyby przekierowanie miało się odbywać do konkurencji to jeszcze można by zrozumieć tę blokadę, ale ludzie, ja chcę tylko na swój zegarek z kartą w NJU, nigdzie więce!!! Założę się, że takich klientów z tym samym problemem jest już tysiące bo te zegarki są coraz bardziej popularne. Nie zmusicie mnie do tego bym zmienił taryfę na abonament, więc co? mam iść do Heyah lub innego operatora?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1558688942782

odpowiedź

Przekierowanie na smartwatch w NJU | ~smartuser (14.01.2015, 00:50)

Niedawno dostałem w prezencie wypasiony smartwatch Samsung Gear S i zaraz szybko zamówiłem nano SIM do niego za 30 zł mając zamiar ustawić przekierowania na ten nr z mojego smartfona, w którym też mam NJU na kartę. Już chciałem włączyć przekierowania standardowym kodem USSD tzn <br>**61*XXXXXXXXX*11*15# aby dostać połączenia na tym zegarku kiedy przez 15 sekund nie odbieram rozmowy na telefonie (bo np. zostawiłem gdzieś), a tu kicha!!! Kod nie działa bo okazuje się że ktoś sobie wymyślił, żeby zadać sobie specjalnie trud i zablokować tę standardową usługę ISDN, jaka działa nawet na telefonach stacjonarnych jeszcze z czasów kiedy nie było komórek - tylko nie wiadomo, co chciał tym zyskać??? Może gdyby przekierowanie miało się odbywać do konkurencji to jeszcze można by zrozumieć tę blokadę, ale ludzie, ja chcę tylko na swój zegarek z kartą w NJU, nigdzie więce!!! Założę się, że takich klientów z tym samym problemem jest już tysiące bo te zegarki są coraz bardziej popularne. Nie zmusicie mnie do tego bym zmienił taryfę na abonament, więc co? mam iść do Heyah lub innego operatora?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

275 gości i 2 zalogowanych użytkowników