forumstrona www, moje kontomoje kontoBrak kodu Puk zablokowany PIN

Brak kodu Puk zablokowany PIN

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2018-02-13 13:11)

Numer na kartę czy w nju z rachunkiem?

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2018-07-08 12:53)

<div>Nie mam kodu Puk jak go odzyskać. Po zalogowaniu na moje konto jest info- Ze względów bezpieczeństwa wymagana jest dodatkowa autoryzacja kodem wysłanym na Twój telefon. Aby wykonać operację naciśnij <strong>wyślij kod SMS - aj chce żeby ten kod wysłać na meila bo przecież telefon mi nie działa, co mam zrobić...proszę o pomoc...</strong></div><div><strong>
</strong></div><div><strong></strong></div>

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2018-07-08 23:59)

Nikt tutaj nie poda Tobie kodu PUK. Jedyną możliwością jest zadzwonić z innego numeru do bok pod numer *610 (690610610).

~gostek

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2018-11-15 22:20)

 pomocy mam zablokowaną kartę i nie zautoryzowałem się w opcji moje konto i potrzeba wysłania smsa a ja nie mam jak go odebrać!!!!

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2018-11-15 23:21)

Tak jak wyżej, jedyną opcją jest zadzwonić z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610. Tylko jutro, bo infolinia jest czynna do 22.00.

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2018-11-18 22:55)

Przy podwójnej autoryzacji "najzabawniejsze" jest to, że jeżeli zablokujesz telefon po 22 albo w niedziele to PUKu nie odzyskasz! Aby wysłać PUK na maila muszę podać SMSa którego automat wysyła na zablokowany telefon sic! Brawo Orange :)

~boocian

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2018-11-19 09:33)

Sorry stary, ale to się myśli przed sobotnią  imprezką, a nie po i wyłącza autoryzację :D albo zapisuje kod PUK, a jak nie to czeka do poniedziałku.  

~gostekxd

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2020-07-13 22:54)

to jest odpowiedź na post:

<div>Nie mam kodu Puk jak go odzyskać. Po zalogowaniu na moje konto jest info- Ze względów bezpieczeństwa wymagana jest dodatkowa autoryzacja kodem wysłanym na Twój telefon. Aby wykonać operację naciśnij <strong>wyślij kod SMS - aj chce żeby ten kod wysłać na meila bo przecież telefon mi nie działa, co mam zrobić...proszę o pomoc...</strong></div><div><strong>
</strong></div><div><strong></strong></div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2020-07-14 09:12)

to jest odpowiedź na post:

Tak jak wyżej, jedyną opcją jest zadzwonić z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610. Tylko jutro, bo infolinia jest czynna do 22.00.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1594710755499

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2020-07-17 16:52)

Czy istnieje możliwość zrezygnowania z konieczności używania kodu PIN ?

~gość1594997529681

odpowiedź

Brak kodu Puk zablokowany PIN | ~nerdek (25.12.2014, 15:41)

Po zablokowaniu telefonu potrzebuje kod PUK. Niestety nie jestem w miejscu, w którym mam umowę więc ani PUKu ani superpinu nie mogę aktualnie zobaczyć. Czy jest możliwość odzyskania kodu PUK? Mogę podać swoje dane w celach autentykacji. Prosiłem o przesłanie kodu na e-mail jednak Pani z BOKu powiedziała że bez superpinu to niemożliwe. Czyli w przypadku zgubienia umowy, klient nie ma możliwości zrobienia niczego?<BR>Bardzo proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 1 zalogowanych użytkowników