forumstrona www, moje kontomoje kontoBrak kodu Puk zablokowany PIN

Brak kodu Puk zablokowany PIN

 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2020-07-19 12:15)

to jest odpowiedź na post:

Po zablokowaniu telefonu potrzebuje kod PUK. Niestety nie jestem w miejscu, w którym mam umowę więc ani PUKu ani superpinu nie mogę aktualnie zobaczyć. Czy jest możliwość odzyskania kodu PUK? Mogę podać swoje dane w celach autentykacji. Prosiłem o przesłanie kodu na e-mail jednak Pani z BOKu powiedziała że bez superpinu to niemożliwe. Czyli w przypadku zgubienia umowy, klient nie ma możliwości zrobienia niczego?
Bardzo proszę o pomoc.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak kodu Puk zablokowany PIN (2020-07-20 14:37)

to jest odpowiedź na post:

Czy istnieje możliwość zrezygnowania z konieczności używania kodu PIN ?

Hej :) Tak, z pozycji aparatu telefonicznego, jeżeli karta daje taką możliwość - taka karta SIM ma oznaczenie usimMC. Jeżeli telefon jest na androidzie, trzeba wejść w ustawienia-zabezpieczenia-blokada karty sim (odznaczyć), jeżeli na ios: ustawienia-telefon-pin karty sim- wylacz pin karty sim. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Brak kodu Puk zablokowany PIN | ~nerdek (25.12.2014, 15:41)

Po zablokowaniu telefonu potrzebuje kod PUK. Niestety nie jestem w miejscu, w którym mam umowę więc ani PUKu ani superpinu nie mogę aktualnie zobaczyć. Czy jest możliwość odzyskania kodu PUK? Mogę podać swoje dane w celach autentykacji. Prosiłem o przesłanie kodu na e-mail jednak Pani z BOKu powiedziała że bez superpinu to niemożliwe. Czyli w przypadku zgubienia umowy, klient nie ma możliwości zrobienia niczego?<BR>Bardzo proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

6 gości i 0 zalogowanych użytkowników