forumnju z rachunkiemusługiSMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie.

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie.

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2014-12-24 20:32)

Witam. Po zmianie telefonu na Samsunga Galaxy S III (musiałem przełożyć kartę) i pobraniu konfiguracji ze strony nju, nie mogę wysyłać SMSów. Połączenia działają normalnie. Coś można z tym zrobić?<br>

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2014-12-25 18:19)

Proszę wrócić do ustawień fabrycznych telefonu i następnie przeprowadzić konfigurację jeszcze raz, powinno pomóc.

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2014-12-27 18:43)

Ja telefonu nie zmieniałam, nie zmieniałam nic, a od 16.12. nie mogę wysłać żadnego sms, podczas gdy połączenia również działają normalnie. Jak rozwiązać ten problem? 

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2014-12-28 09:04)

to jest odpowiedź na post:

Ja telefonu nie zmieniałam, nie zmieniałam nic, a od 16.12. nie mogę wysłać żadnego sms, podczas gdy połączenia również działają normalnie. Jak rozwiązać ten problem? 

<BR><br><BR>pewnie wykasowało lub zmieniło numer centrum sms. poszukaj w ustawieniach wiadomości numeru centrum sms i wpisz +4850120077 powinno pomóc, 

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2014-12-28 10:19)

to jest odpowiedź na post:

<br><br><br>pewnie wykasowało lub zmieniło numer centrum sms. poszukaj w ustawieniach wiadomości numeru centrum sms i wpisz +4850120077 powinno pomóc, 

<BR><br><BR>Miałam zmienione ustawienie na inne centrum zupełnie, numer był ten wpisany, ale zaznaczone było co innego. Zaznaczyłam z powrotem centrum wiadomości z podanym numerem i wszystko działa. Dziękuję :)

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2019-04-12 09:21)

Mam ten sam problem, niestety zmiana centrum SMS nie pomaga. Proszę o pomoc 

~kacpero

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2019-04-12 13:07)

1. Sprawdź, czy numer centrum się zapisał prawidłowo
2. Sprawdź (na swoim koncie Nju) czy nie masz blokady na SMS
3. A co z SMS przychodzącymi?

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2019-04-12 16:17)

to jest odpowiedź na post:

1. Sprawdź, czy numer centrum się zapisał prawidłowo
2. Sprawdź (na swoim koncie Nju) czy nie masz blokady na SMS
3. A co z SMS przychodzącymi?




Numer centrum zapisany jest poprawnie, smsy też otrzymuje.
Co do konta sprawdzałem blokady i nic zostało aktywowane...

~kacpero

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2019-04-13 22:59)

A może faktury są nieopłacone? Wówczas jest ograniczenie na niektóre usługi.

odpowiedź

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. | lidia (27.12.2014, 18:43)

Ja telefonu nie zmieniałam, nie zmieniałam nic, a od 16.12. nie mogę wysłać żadnego sms, podczas gdy połączenia również działają normalnie. Jak rozwiązać ten problem? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 1 zalogowanych użytkowników