problem z mms

 

problem z mms (2013-08-23 23:10)

witam posiadam samsung GT S7330 robiłam konfigurację ręcznie oraz poprzez sms nie mogę odbierać mms ani ich wysyłać podczas wysyłania wyświetla się komunikat "błąd wysyłania, usługa niedostępna" dodam, że na innych kartach chodziły mmsy na innym telefonie z kartą nuu także internet chodzi bez problemu, ale mmsów nnie mogę odbierać i wysyłać ma ktoś podobny problem?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z mms (2013-08-24 08:15)

W sytuacji, gdy karta została sprawdzona w różnych telefonach (przy poprawnej konfiguracji MMS) i w żadnym nie działają wiadomości MMS, możliwe, że będzie potrzebny kontakt z NJU, tam będą mogli sprawdzić czy na karcie SIM wszystkie usługi odpowiedzialne za możliwość wysyłki i odbierania wiadomości MMS są aktywne.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

problem z mms | moni (23.08.2013, 23:10)

witam posiadam samsung GT S7330 robiłam konfigurację ręcznie oraz poprzez sms nie mogę odbierać mms ani ich wysyłać podczas wysyłania wyświetla się komunikat "błąd wysyłania, usługa niedostępna" dodam, że na innych kartach chodziły mmsy na innym telefonie z kartą nuu także internet chodzi bez problemu, ale mmsów nnie mogę odbierać i wysyłać ma ktoś podobny problem?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników