forumnju na kartęusługisms z bramki internetowej

sms z bramki internetowej

 

sms z bramki internetowej (2018-09-03 10:56)

SMS z bramki Orange może wysłać każdy, nie trzeba byc abonentem ani się logować. Ale osoba do której wysyłamy musi mieć aktywaną usługę S"S z internetu" (przynajmniej taki mam komunikat przy póbie wysłania na numer słuzbowy w PLUSIE - link:
https://sms.orange.pl/sendsms.aspx?err=text_service_activation_required
Na Nju docierają bez problemów

~jac

 

sms z bramki internetowej (2018-09-03 11:04)

MMS też dociera do Nju (z bramki Orange)

~jac

 

sms z bramki internetowej (2018-09-28 08:57)

<div>Bramka domyślnie działa, ale jak się ją wyłączy, to już nie można jej włączyć.</div><div>Co do wypowiedzi Moderatora  - w  regulaminie bramki sms.orange.pl  nie ma nic o wyłączeniu dostępu dla oferty NJU (nie ma nic, że jest dla wybranych ofert Orange). NJU to nie firma, tylko nazwa oferty Orange. Klienci z ofertą NJU są klientami Orange, z Orange przychodzą faktury ;)  W sumie ja pisałbym reklamację, jako klient Orange.
</div>

 

sms z bramki internetowej (2018-12-22 23:35)

Domyślnie bramka jest dostępna dla NJU MOBILE, bo sam tak miałem. Jednak jak ktoś sobie ją deaktywuje, to potem aktywacja SMS na 102 nie jest już możliwa, bo rzekomo jest ona dla abonentów sieci ORANGE. Wg mnie NJU, to jest oferta sieci Orange, umowę mamy z Orange i ta bramka powinna działać!! W regulaminie bramki nie ma nic o rodzaju ofert Orange. Trzeba być w sieci Orange. I tyle!!!

~sebastian

 

sms z bramki internetowej (2018-12-23 12:25)

Cytat z regulaminu bramki sms.orange.pl: " Usługa ?SMS/MMS z Internetu? (dalej ?Usługa?) to usługa zapewniająca  (....) zaś  Odbiorcy będącemu abonentem usług komórkowych Orange Polska zapewniająca możliwość nieodpłatnego
odbierania tych wiadomości wraz z dołączoną do nich informacją o usługach Orange Polska."
Otóż klienci oferty NJU MOBILE są abonentami usług komórkowych Orange Polska - proszę Operatora o spojrzenie w treść Umowy oferty NJU MOBILE - widnieje tam Orange Polska, a nie NJU MOBILE. NJU MOBILE jest ofertą usług komorkowych Orange Polska S.A.
Działania Orange Polska S.A. w zakresie dostepu do bramki sms.orange.pl w planach NJU są pospolitym działaniem 'wielkiego', gdzie mały ma jeden wybór: 'jak się nie podoba, to zmień operatora'.

~sebastian

 

sms z bramki internetowej (2019-03-12 10:55)

Czy ktoś rozwiązał ten problem? wysłanie sms pod 102 nie działa.

~alko

 

sms z bramki internetowej (2020-03-23 00:24)

Ygddthgffg

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~cfthjbvf

 

sms z bramki internetowej (2022-10-06 11:18)


pawel.wegrzyn.l-meat@dcsir.pl
0b08043cce

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~bodzio

odpowiedź

sms z bramki internetowej | jaro (19.08.2013, 08:39)

Jak uruchomić możliwość otrzymywania smsów z bramek internetowych; czy można wysłać sms-y z bramek na tel w njumobile ???? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników