forumnju na kartęofertaNju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2018-11-13 20:26)

Teraz jestem zły na siebie, że wybrałem tą opcję :-(
Zarejestrowałem kartę, doładowałem  5 zł, sprawdziłem stan konta (*127*1#) i mam 9 zł na 30 dni. A pozostałe pięć miesięcy????
Jeden wielki kant - "bez gwiazdek"!!!!
U innych operatorów środki są na czas ważności konta i na rok bez doładowań.
Czegoś nie zrozumiałem czy to jeden wielki kant?

~qbasik1

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2018-11-14 18:24)

Po doładowaniu powinna się uruchomić usługa Po wieki, dzięki której środki będą ważne przez 186 dni. Prawdopodobnie SMS pokazuje niewłaściwą informację.  Aby się upewnić, wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy.

[edytowane przez pilotka o 18:24 w dniu 2018-11-14]
 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2018-11-14 22:35)

Dzisiaj już jest "bezterminowo", ale już wiem, że "po wieki", to pic na wodę - fotomontaż. "Bez gwiazdek" to kant. Telefon jest dla ciężko chorej osoby, której udało się wpoić, że jak coś będzie źle, to ma nacisnąć czerwony przycisk SOS (w najprostszym telefonie MyPhone). Tylko do tego. Do tej pory w innej sieci trzeba było pamiętać o doładowaniu co roku. Teraz skusiłem się na nju, bo "bezterminowo" i "po wieki". Efekt: trzeba pamiętać co pół roku. Dziękuję.... Przeczekam i uciekam.

~qbasik1

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-01-20 22:58)

<div>doładowałem nie tak dawno kartę za 200zł +30zł gratis wg promocji, której nawet nie ma w historii doładowań! nic tam zresztą nie ma, żadnego doładowania w historii, a kartę posiadam przecież nie od wczoraj, a jakieś 4-5 lat i teraz co, chcą zablokować kartę lub nr karty i skasować mi pozostałe środki, jakie mi zostały na karcie 178zł ? posiadam kartę dość długo może nawet 4-5 lat i do tej pory współpraca układała się jasno i rzetelnie czysto, czyli dobrze. ale jeszcze takiego ordynarnie napisanego sms-a o wygaśnięciu ważności numeru nigdy nie otrzymałem, a tu nagle jakieś ograniczenia czasowe? czy kiedykolwiek informowaliście klienta, mnie, o jakimkolwiek okresie ważności karty czy numeru kiedykolwiek? przecież karta i środki są bezterminowe, tak żeście zapewniali od samego początku w ofertach nju na kartę i nigdy nie znalazłem żadnego słowa "czasowa ważność"?! to po prostu nieczysta jakaś zagrywka. ostatni raz jestem waszym klientem!</div><div>możecie sobie ukrywać tą wiadomość, jeśli z jakiegoś powodu jakiemuś moderatorkowi się nie spodoba ta opinia, co tym bardziej przeświadczy mnie tylko o decyzji zmiany usługodawcy na inną firmę po skończeniu środków na koncie, a jeśli odważycie się je zablokować czy zagrabić jakimkolwiek sposobem środki na karcie, np blokadą numeru, czy w jakikolwiek inny sposób, wytoczę wam proces!
</div>

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-01-28 14:15)

Jak to promocja ? Nic takiego nie wyczytałem ! Czyżby to nie była stała oferta ? Bezterminowa ? Co na to odpowie Nju ? Jest jakieś wyjaśnienie, sprostowanie ? Oferta jest stała czy promocyjna na określony czas ?

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-01-28 23:30)

Cześć. Tutaj masz link do regulaminu promocji: https://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin_promocji_po_wieki_25.07.2016.pdf. Tak, jest to promocja bez ram czasowych, zgodnie z jej regulaminem może być odwołana w każdym czasie, ale w nju jest już bardzo długo i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić.  Co na to odpowie nju, możesz się dowiedzieć, wysyłając zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy.  To jest forum użytkowników. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 23:57 w dniu 2019-01-28]
 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-02-03 15:06)

Jest to jedno wielkie oszustwo. Miałem kilka kart doładowanych jakimiś kwotami. Po przysłaniu SMS i braku odpowidzi z mojej strony w ciągu trzech dni - po prostu likwidują numer, likwidują konto w panelu obsługi klienta, pieniądze z karty zatrzymują i nie ma żadnego trybu odwoławczego. Żenada...

~zniesmaczonyklient

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-02-04 07:22)

Cześć. Nie likwidują tylko najpierw jest blokada. Możesz zadzwonić do Biura Obsługi Klienta i ją zdejmą. Pozdrawiam :)

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-03-12 22:05)

Co tydzien laduje za 15 zl ,dzwonie codziennie i co mam udowadniac , ze zyje ,konto stale na plusie i zablokowali mi .Barany

~bbb

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-03-12 22:07)

to dlaczego mam zablokowany,wezcie sie za robote pajace

~bbb

odpowiedź

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu | macc (26.02.2014, 18:35)

Sieć nju mobile wprowadziła bezterminową ważność konta po dowolnym doładowaniu.

Od dziś klienci oferty nju mobile na kartę po doładowaniu konta dowolną kwotą otrzymują na zawsze bezterminową ważność konta na połączenia wychodzące i przychodzące.

Oferta nie jest obciążona dodatkowymi "gwiazdkami", jednak sieć wymaga, by klient co pół roku udowadniał, że nadal korzysta z numeru. Po 187 dniach od doładowania wysyłana jest wiadomość o treści:

Jesli nadal chcesz korzystac z tego numeru telefonu doladuj konto albo wyslij w ciagu 24h SMSa o tresci TAK pod nr 80608. Jesli rezygnujesz z numeru, wyslij NIE

Wystarczy więc raz na pół roku albo potwierdzić dalszą chęć korzystania z numeru darmowym SMS-em, albo doładować konto dowolną kwotą. W przypadku braku odpowiedzi ze strony klienta sieć wyśle po 24 godzinach kolejną wiadomość:

UWAGA za 3dni stracisz swoj numer. By go utrzymac doladuj konto albo wyslij w ciagu 72h SMSa o tresci TAK na 80608. Jesli nie odpowiesz numer zostanie wylaczony.
regulamin
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 1 zalogowanych użytkowników