forumnju na kartęofertaNju ważne po wieki - jedna wielka ściema

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2021-05-03 22:41)

Nju na kartę reklamuje się że karta ważna jest po wieki.... Jest to jedna wielka ściema którą powinien zająć się UOKiK. Konto które miało być ważne nagle wygasa po mimo że jest aktywne, włączane są usługi, jest dzwonione, wychodzą i przychodzą smsy, są środki.... Operator czasem wyślę czasem nie smsa że jak nie doładuje się konta za 25 zł to wygasi aktywny numer... Takie to konto ważne po wieki... Zwykłe oszustwo. Doładowuje większą kwota żeby nie myśleć o doładowaniach... Nie dosyć że wygasza nr to jeszcze środki które były przepadają. Gratulacje.... 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~przcha

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2021-05-04 22:43)

Cześć :) Każda usługa ma regulamin, z którym warto się zapoznać, by uniknąć przykrych niespodzianek: https://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin_promocji_po_wieki_25.07.2016.pdf. Zgodnie z regulaminem raz na pół roku trzeba doładować konto dowolnym nominałem lub odpowiedzieć na jeden z dwóch SMS-ów utrzymaniowych. Środki wracają jeśli doładujesz konto w terminie do 7 dni od założenia blokady. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 00:05 w dniu 2021-05-15]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2021-05-05 07:23)

Oferta jest kierowana do konsumenta. Cała kampania reklamowa jest oszustwem i ma na celu wprowadzenie w błąd konsumenta. Począwszy od haseł na opakowaniu startera a skończywszy na smsach... Nie prawda że dowolnym bo dostałem SMS że ma być 25. Na drugim nr nie dostałem żadnego smsa. Mi nic nie wróciło.... 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~przcha

 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2021-05-05 09:26)

Świadomy konsument nie opiera się na reklamach, bo powszechnie wiadomo, że to marketing, a nie rzetelna informacja.  Po uruchomieniu usługi przychodzi SMS, że więcej jest na stronie, ale kto zwraca na to uwagę.  O doładowaniu to prawda, sam się przekonaj, fakt w SMS-ie po zdjęciu blokady przychodzi błędna informacja o doładowaniu 25 zl, ale wystarczy 5,  regulamin nic nie mówi o kwocie. Dawniej doładowywałam 5 zł i zawsze wydłużało na kolejne pół roku, więc jak nie ma potrzeby nie doładowuję więcej. Do mnie SMS-y utrzymaniowe docierały, raz tylko miałam wyłączony telefon i nic nie dostałam po wlączeniu i  miałam blokadę. kiedy jeszcze nie doładowywałam regularnie. Teraz nie przychodzą, bo aktywnie korzystam z numeru i doładowuje częściej niż na pół roku. Jak środki nie wróciły to wyślij zgłoszenie do bok, zwrócą jeżeli doładowanie było do 7 dni od założenia blokady. Pozdrawiam. 

[edytowane przez pilotka o 09:30 w dniu 2021-05-05]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2022-02-02 12:26)

W reklamie i na opakowaniu wołami napisane 'wcale cię nie wyruschamy'.
A w regulaminie drobnym drukiem 'a jednak wyruschamy, hehehe'.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2022-02-02 14:32)

Potwierdzam, straszne to jest. Moja niepełnosprawna, starsza babcia straciła w ten sposób numer. nie dotarł ŻADEN SMS (!) i teraz chcą żeby doładować za 25 zł. okropne.


dodatkowo okazało się, że minęło dokładnie 8 dni, więc środki przepadną pewnie jak teraz doładuje :) Wspaniała obsługa niepełnosprawnych klientów

[edytowane przez osha o 14:33 w dniu 2022-02-02]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2022-02-02 15:59)

to jest odpowiedź na post:

Potwierdzam, straszne to jest. Moja niepełnosprawna, starsza babcia straciła w ten sposób numer. nie dotarł ŻADEN SMS (!) i teraz chcą żeby doładować za 25 zł. okropne.


<div>dodatkowo okazało się, że minęło dokładnie 8 dni, więc środki przepadną pewnie jak teraz doładuje :) Wspaniała obsługa niepełnosprawnych klientów

</div><div>
</div><div>Skoro babcia jest niepełnosprawna to tym bardziej pełnosprawny wnuczek powinien jej pomagać i pilnować za nią terminów. Sms przypominający to tylko dodatek, zasady są jednoznaczne. Dlaczego nie dotarł? Może telefon był długo wyłączony, może był inny powód.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2022-02-02 17:24)

- do usunięcia

[edytowane przez osha o 17:28 w dniu 2022-02-02]
 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2022-02-02 17:24)

Skoro babcia jest niepełnosprawna to tym bardziej pełnosprawny wnuczek powinien jej pomagać i pilnować za nią terminów. Sms przypominający to tylko dodatek, zasady są jednoznaczne. Dlaczego nie dotarł? Może telefon był długo wyłączony, może był inny powód.


Zapraszam przyjechać i zobaczyć a nie oceniać :) Pilnuję, SMS po prostu nie dotarł, telefon jak był wyłączony to może przez kilka minut jak babcia przypadkowo coś kliknęła. Chamstwo. To normalne że ludzi się tutaj obraża?
Proszę się o to nie obawiać akurat, pomagam i pilnuję, od kilku lat wysyłam SMSy ale tym razem NIE DOTARŁ, nie było go. Sprawdziliśmy historię, wszystko, całymi dniami jestem w domu i się opiekuję babcią.
Nie rozumiem czemu, ale przy edycji odpowiedzi dodało mi nową, a nigdzie nie widzę opcji usunięcia...

[edytowane przez osha o 17:28 w dniu 2022-02-02]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema (2022-03-07 23:48)

Mnie również dziś wyłączono numer, chociaż nie dostałem żadnego sms-a przedłużeniowego. Telefon był cały czas włączony i działa prawidłowo. Niestety zorientowałem się późno, więc reklamację będę zgłaszał jutro.

odpowiedź

Nju ważne po wieki - jedna wielka ściema | ~przcha (03.05.2021, 22:41)

Nju na kartę reklamuje się że karta ważna jest po wieki.... Jest to jedna wielka ściema którą powinien zająć się UOKiK. Konto które miało być ważne nagle wygasa po mimo że jest aktywne, włączane są usługi, jest dzwonione, wychodzą i przychodzą smsy, są środki.... Operator czasem wyślę czasem nie smsa że jak nie doładuje się konta za 25 zł to wygasi aktywny numer... Takie to konto ważne po wieki... Zwykłe oszustwo. Doładowuje większą kwota żeby nie myśleć o doładowaniach... Nie dosyć że wygasza nr to jeszcze środki które były przepadają. Gratulacje.... 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników