forumnju z rachunkiemofertaJak podmienić 2-gi numer w ofercie "nju w parze"?

Jak podmienić 2-gi numer w ofercie "nju w parze"?

 

Jak podmienić 2-gi numer w ofercie "nju w parze"? (2021-03-03 11:36)

Posiadam dwa numery w "nju w duecie". Chcę zachować tę ofertę oraz 1-wszy numer,  jednak wyłączyć 2-ugi numer i w jego miejsce przenieść inny numer, od innego operatora?

 

Jak podmienić 2-gi numer w ofercie "nju w parze"? (2021-03-03 16:34)

Hej :) Trzeba zadzwonić do BOK i zlecić wyłączenie dodatkowego numeru. Jak zostanie odłączony należy przez stronę internetową złożyć zamówienie na numer dodatkowy wybierając opcję: przeniesienie numeru z innej sieci. Aby był na jednym koncie musi być u innego operatora zarejestrowany na te same dane co numer główny . Jeżeli tak nie jest trzeba przed złożeniem wniosku o przeniesienie dokonać cesji. Inaczej dotychczasowy operator odrzuci wniosek ze względu na niezgodne dane rejestracyjne. Pozdrawiam :) 

 

Jak podmienić 2-gi numer w ofercie "nju w parze"? (2021-03-03 18:39)

<span >Dzięki serdeczne. 1.  Po jakim czasie numer dodatkowy zostanie wyłączony?... 2. Czy trzeba koniecznie dzwonić, czy mogę gdzieś wysłać maila z danymi?... 3. Czy telefon do BOK to będzie kolejny mega rachunek?... Dziękuję.<o:p></o:p>
<span ><o:p> </o:p>

~gość1614793179721

 

Jak podmienić 2-gi numer w ofercie "nju w parze"? (2021-03-03 20:07)

Numer zostanie wyłączony z zachowaniem pełnego okresu rozliczeniowego wypowiedzenia umowy. Rezygnację można złożyć telefonicznie lub pisemnie na adres do korespondencji, jednak druga opcja zajmuje więcej czasu. Opłata z numeru w nju 0.19 zł za minutę połączenia, maksymalnie 5 zł za całość połączenia, więc mega rachunek Ci z tego tytułu nie grozi :) Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Jak podmienić 2-gi numer w ofercie " | nju w parze" (?)

Posiadam dwa numery w "nju w duecie". Chcę zachować tę ofertę oraz 1-wszy numer,  jednak wyłączyć 2-ugi numer i w jego miejsce przenieść inny numer, od innego operatora?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 1 zalogowanych użytkowników