forumstrona www, moje kontomoje kontoLejek pomimo GB w pakiecie

Lejek pomimo GB w pakiecie

 

Lejek pomimo GB w pakiecie (2021-01-01 10:21)

<div>Cześć.</div><div>
</div><div>Jestem  świeżakiem w nju, mam internet mobilny. Po zakupie uruchomiłem pakiet 50GB extra. Wg smsa pakiet ma jeszcze 3.21 GB a wg apliacji konto jeszcze 40GB (nienaruszone bo korzystałem z pakietu). Wczoraj dostałem smsa, że pakiet się skończył i ograniczono mi transfer do 1MB/s. Myślałem, że to pomyłka w smsie, a tymczasem dzisiaj faktycznie nie moge wyjść ponad ten 1GB mając jeszcze 43 GB transferu dostępne. Infolinia nie działa, czy jest jakiś sposób, żeby to udrożnić czy tylko czekać? Swoją drogą słabe ten pakiet gratis skoro system nie umie go obsłużyć...
</div>

~mik

 

Lejek pomimo GB w pakiecie (2021-01-01 17:43)

<div>Spróbuj wyłączyć wszystko , następnie uruchom wszystkie urządzenia ponownie .</div><div>Pozdraw3iam
</div>

~gość1609519385010

odpowiedź

Lejek pomimo GB w pakiecie | ~mik (01.01.2021, 10:21)

<div>Cześć.</div><div>
</div><div>Jestem  świeżakiem w nju, mam internet mobilny. Po zakupie uruchomiłem pakiet 50GB extra. Wg smsa pakiet ma jeszcze 3.21 GB a wg apliacji konto jeszcze 40GB (nienaruszone bo korzystałem z pakietu). Wczoraj dostałem smsa, że pakiet się skończył i ograniczono mi transfer do 1MB/s. Myślałem, że to pomyłka w smsie, a tymczasem dzisiaj faktycznie nie moge wyjść ponad ten 1GB mając jeszcze 43 GB transferu dostępne. Infolinia nie działa, czy jest jakiś sposób, żeby to udrożnić czy tylko czekać? Swoją drogą słabe ten pakiet gratis skoro system nie umie go obsłużyć...
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników