Rachunek

 

Rachunek (2020-10-21 15:09)

Obecnie mam lekcje zdalne które mam głównie na aplikacji google meet ale przez jakiś czas miałam problem z wejściem na moje konto gdyż Pan który zakładał konta w naszej szkole przypisał mnie do innej klasy przez co nauczyciele nie mogli wysłać mi zaproszenia do lekcji na google meet. Aby więc uczestniczyć w lekcji koledzy wysyłali mi linki z numerem telefonu przez które mogłam się połączyć i brać udział w lekcjach. Pytając się nawet jeden z nauczycieli powiedział że nie jest to płatny link. Zostałam wprowadzona w błąd i uczestnicząc w taki sposób w lekcjach mam ogromny i nieprawdopodobnie duży rachunek którego nie jestem w stanie spłacić . Tutaj dodaje screeny zdjęcia tych linków które wysyłali mi koledzy by uczestniczyć w lekcjach. 

 

Rachunek (2020-10-21 22:42)

Pan zakładający konto i nauczyciel wprowadzili cię w błąd . Powinni w takim razie uczestniczyć w pokryciu kosztów rachunku . Może to zrobić też szkoła , w koncu pracujesz zdalnie dla dobra dzieci.

~gość1603310179572

 

Rachunek (2020-10-21 23:06)

Hej.  Bardzo to przykre :( Wiem,  że teraz to już za późno, ale zawsze warto weryfikować takie informacje w BOK, bo potem przez wprowadzenie przez kogoś w błąd, Ty zostajesz z wysokim rachunkiem. Może zadzwoń do BOK, by rozłożyli tę płatność na raty. Pozdrawiam. 

odpowiedź

Rachunek | vanessa (21.10.2020, 15:09)

Obecnie mam lekcje zdalne które mam głównie na aplikacji google meet ale przez jakiś czas miałam problem z wejściem na moje konto gdyż Pan który zakładał konta w naszej szkole przypisał mnie do innej klasy przez co nauczyciele nie mogli wysłać mi zaproszenia do lekcji na google meet. Aby więc uczestniczyć w lekcji koledzy wysyłali mi linki z numerem telefonu przez które mogłam się połączyć i brać udział w lekcjach. Pytając się nawet jeden z nauczycieli powiedział że nie jest to płatny link. Zostałam wprowadzona w błąd i uczestnicząc w taki sposób w lekcjach mam ogromny i nieprawdopodobnie duży rachunek którego nie jestem w stanie spłacić . Tutaj dodaje screeny zdjęcia tych linków które wysyłali mi koledzy by uczestniczyć w lekcjach. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników