forumnju na kartęusługiNumer nie aktywny, mimo rejestracji

Numer nie aktywny, mimo rejestracji

 

Numer nie aktywny, mimo rejestracji (2020-07-27 15:42)

Witam, rejestrowałem numer przez multiBank, dostałem info, że mam czekać i w ciągu 24h numer będzie aktywny a nie jest już od ponad 72h. Przy próbie założenia konta z tym numerem mam info, że nie mogę bo numer nie aktywny, jak w takim wypadku mam go aktywować bo był potrzebny już na weekend a tak naraziło mnie to na dodatkowe koszty.


Pozdrawiam i proszę o rozwiązanie sprawy

~kamil

 

Numer nie aktywny, mimo rejestracji (2020-07-27 15:44)

P.S. Przez SMS w sieci orange również próbowałem, ale próby wysłąnia takiego SMS'a mam jako nieudane. Karta gdzie jest telefon to Nokia Lumia 735 i cały czas pokazuje błąd karty SIM mimo, że karta włożona jest prawidłowo.
Numer do rejestracji karty w multibanku podałem z pudełka od startera ale jak patrzyłem pokrywa się z tym bezpośrednio na karcie.

~kamil

odpowiedź

Numer nie aktywny, mimo rejestracji | ~kamil (27.07.2020, 15:42)

Witam, rejestrowałem numer przez multiBank, dostałem info, że mam czekać i w ciągu 24h numer będzie aktywny a nie jest już od ponad 72h. Przy próbie założenia konta z tym numerem mam info, że nie mogę bo numer nie aktywny, jak w takim wypadku mam go aktywować bo był potrzebny już na weekend a tak naraziło mnie to na dodatkowe koszty.


Pozdrawiam i proszę o rozwiązanie sprawy
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników