forumnju z rachunkiemusługiBrak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-09 14:07)

to jest odpowiedź na post:

porada na stronie nju nie zadziałała... może nie wiedzą jak to zrobić?
Zrobiłem tak jak na tym filmiku i zadziałało. Może u kogoś też zadziała.
https://www.youtube.com/watch?v=bmGYKlZjLHs


U mnie również zadziałało! :D Wielkie dzięki!

~grzegorz

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-09 14:40)

<span >Mam Xiaomi MI A2 Lite.<div >Po akt. do android 10 przestala dzialac transmisja danych.<div >Tzn. polowicznie dziala, chodza uslugi google i youtube, nie dzialaja strony www i aplikacje.<div >W necie doczytalem i w konf. podanej przez nju zmienilem APN na "internet" (bylo "internetipv6) i to wystarczylo.  Nawet nazwa konfiguracji nie musi byc identyczna jak w podanej przez nju.<div >
<div >Prosze o jakies poprawienie tej konfiguracji, albo dokladny komentarz, bo pewnie wiele osob wprowadzanych jest w blad!

~mrhhrupek

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-09 19:15)

Hej :) Konfiguracja jest prawidłowa, natomiast po aktualizacji telefony mają problem z internetem z powodu błędnej obsługi IPv6, stąd do czasu rozwiązania tego problemu należy wpisywać internet. Pozdrawiam :) 

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-11 09:22)

Hej, działają Wam MMSy? 
Uporałam się z problemem z internetem. Teraz mam problem z MMSami. 


Mogę prosić o przesłanie Waszych ustawień do MMS?

~reko

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-11 14:55)

U mnie są takie ustawienia jakie można znależdz w dziale Pomoc techniczna/konfiguracja . Z tym tylko że mój telefon obsługuje protokół TCP/IP ( co jest też tam wyszczególnione ) , i wszystko działa prawidłowo .

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-11 20:42)

Dzięki wielkie za pomoc! Twoja instrukcja "krok po kroku" okazała się mega pomocna! Mam tylko problem z MMS - po ustawieniu wg Twojego sposobu mam internet, ale nie mogę wysyłać/odbierać wiadomości MMS; natomiast resetując ustawienia do domyślnych mogę odbierać/wysyłać MMS, ale nie mam internetu.
Czy wie ktoś jak można połączyć te dwie funkcje, żeby działały?

~gosia

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-12 19:11)

to jest odpowiedź na post:

U mnie już działa.Wszedłem w: ustawienia.Potem w: sieć i internet.Dalej : sieć komórkowa i wybrałem zakładkę: NJU czyli gniazdo sim w którym mam kartę z NJU(mam 2 gniazda SIM i pierwsze jest puste).W zakładce NJU kliknąłem w:  Advanced a potem w: Punkty dostępowe i wyświetliła mi się strona z tytułem: Nazwy APN.
Obok tytułu: Nazwy APN kiknąłem w znak: + i wyświetliła mi się strona pod tytułem: Edytuj punkt dostępu.
Na stronie Edytuj punkt dostępu zmieniłem tylko nazwę na: internet potem w pozycji:APN też wpisałem: internet i w nazwie użytkownika i haśle też wpisałem: internet.W pozycji: Serwer nie wpisywałem nic ale widzę że pokazuje mi teraz: 194.204.159.1 więc można spróbować to wpisać ręcznie.
W pozycji: Nośnik odznaczyłem: nie określono a zaznaczyłem: GPRS ale widzę że teraz mam tam wpisane: nie określono więc może nie trzeba zaznaczać GPRS?Trzeba popróbować samemu.
I to wszystko co wpisałem.Potem w prawym górnym rogu wybrałem opcję: Zapisz.
Jak zapisałem to potem na stronie: Nazwy APN na liście zaznaczyłem kropką ten mój zapisany punkt czyli: internet (poprzedni jest odznaczony)
Mam nadzieję że komuś to pomoże.Starałem się wszystko opisać dokładnie :) Powodzenia 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~grzesiekk89

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-12 19:11)

~królu złoty życie uratowałeś! dzięki miałem ten sam problem i zrobiłem tak jak opisałeś i śmiga

~grzesiekk89

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-07-26 11:25)

ja rowniez nie moge uzywac niektorych aplikacji przez dane osobowe po aktualizacji na android 10

~kuba

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-11-04 17:43)

W moim przypadku Internet przestał działac na Android 11, więc usunąłem APN  "internet" i stworzyłem nowy bazujący na ipv6 (jak w artykule: https://www.njumobile.pl/artykuly/jak-skonfigurowac-telefon-po-przejsciu-do-nju):
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >- nazwa konfiguracji: Internet IPv6<br ><span >- APN (punkt dostępu): internetipv6<br ><span >- nazwa użytkownika: internetipv6<br ><span >- hasło: internetipv6<br ><span >- uwierzytelnianie: PAP<br ><span >- typ APN: default,supl<br ><span >- protokół APN: IPv6<br ><span >- protokół APN podczas roamingu: IPv4

~dan

odpowiedź

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 | ~android10 (05.06.2020, 14:47)

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10, iternet działa tylko po podłączeniu pod WIFI.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników