forumnju z rachunkiemusługirejestracja numeru na kartę z użyciem nju w abonamencie

rejestracja numeru na kartę z użyciem nju w abonamencie

 

rejestracja numeru na kartę z użyciem nju w abonamencie (2020-06-15 13:41)


<font color="#00273f"><span >Witam</font>
<font color="#00273f"><span >Próbuje zarejestrować poprzez abonament dodatkową kartę w nju ( starter kupiony w kiosku).</font>
<font color="#00273f"><span >Robię to poprzez smy wg instrukcji https://www.njumobile.pl/rejestracjanumeru</font>
<font color="#00273f"><span >Wysłałem w ostatniu kilku dniach z kilka smsów zarówno z mojego jak i nowo rejestrowanego numeru.</font>
<font color="#00273f"><span >Brak potwierdzenia, brak smsu , że to trwa itd lub smsów aby wyrazić zgodę.  Ile to może trwać ?</font>
<font color="#00273f"><span >Co może być nie tak ?</font>

 

rejestracja numeru na kartę z użyciem nju w abonamencie (2020-06-16 17:34)

Hej :) Sam proces trwa do 24 godzin. Może masz już dorejestrowanych 5 numerów na numer w abonamencie? Jeżeli nie to skontaktuj się z BOK przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

rejestracja numeru na kartę z użyciem nju w abonamencie | jozek (15.06.2020, 13:41)


<font color="#00273f"><span >Witam</font>
<font color="#00273f"><span >Próbuje zarejestrować poprzez abonament dodatkową kartę w nju ( starter kupiony w kiosku).</font>
<font color="#00273f"><span >Robię to poprzez smy wg instrukcji https://www.njumobile.pl/rejestracjanumeru</font>
<font color="#00273f"><span >Wysłałem w ostatniu kilku dniach z kilka smsów zarówno z mojego jak i nowo rejestrowanego numeru.</font>
<font color="#00273f"><span >Brak potwierdzenia, brak smsu , że to trwa itd lub smsów aby wyrazić zgodę.  Ile to może trwać ?</font>
<font color="#00273f"><span >Co może być nie tak ?</font>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 1 zalogowanych użytkowników