forumnju z rachunkiemusługibrak sieci, słaby internet

brak sieci, słaby internet

 

brak sieci, słaby internet (2020-06-21 12:43)

Po włączeniu internetu, i wyszukaniu jakiej kolwiek strony , wyskakuję informacja że brak sieci

 

brak sieci, słaby internet (2020-09-21 13:30)

Od dluzszego czasu nie mam zasiegu tam gdzie zwykle byla przynajmniej jedna kreska. Mam przez to problemy w pracy. Yebac nju mobile i tpsa zwane orange. Mam po dziurki w nosie was i waszego Ujowego zasiegu. Wrocilem do orange po prawie 10 latach i teraz z pewnoscia drugi raz nie wroce nawet po 10 latach. 

~pomaranczowegowno

 

brak sieci, słaby internet (2020-09-21 16:30)

to jest odpowiedź na post:

Od dluzszego czasu nie mam zasiegu tam gdzie zwykle byla przynajmniej jedna kreska. Mam przez to problemy w pracy. Yebac nju mobile i tpsa zwane orange. Mam po dziurki w nosie was i waszego Ujowego zasiegu. Wrocilem do orange po prawie 10 latach i teraz z pewnoscia drugi raz nie wroce nawet po 10 latach. 

Ty się żalisz czy się chwalisz .Utępemperujj nerwy.</div><div>Dowidzenia , powodzenia :(
</div>

~gość1600698624377

 

brak sieci, słaby internet (2020-09-28 16:09)

Od wielu lat jestem w "nju" i nie narzekałam przeciwnie chwaliłam ale teraz jest okropnie nie mogę wgrać żadnej "apki" ciągle brak sieci a place abonament regularnie. Moje interwencje nie pomagaja. Ci robić ? 

 

brak sieci, słaby internet (2021-03-23 16:01)

23.3.2021 15.59 
Pęcice (nie daleko Warszawy i komorowa) - awaria zasięgu

~stefor

 

brak sieci, słaby internet (2021-03-23 18:44)

Hej :) Zgłoś sprawę do operatora przez formularz kontaktowy. To jest forum użytkowników nju, więc w tej sprawie nie pomożemy. Pozdrawiam :) 

 

brak sieci, słaby internet (2021-04-03 23:43)

Słaby zasięg Nysa Mickiewicza 

~słabyzasięgnju

 

brak sieci, słaby internet (2021-04-04 06:38)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Zgłoś sprawę do operatora przez formularz kontaktowy. To jest forum użytkowników nju, więc w tej sprawie nie pomożemy. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1617511091443

 

brak sieci, słaby internet (2021-04-18 13:49)

to jest odpowiedź na post:

Osobiście zauważam różnice jaka jest między usługami nju mobile a Orange (na kartę czy flex). Nie wiem dla czego tak się dzieje ale mam wrażenie jednak że klienci nju są traktowani dużo gorzej niż ci z Orange. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1618746593618

 

brak sieci, słaby internet (2022-10-01 00:42)

Witam, prosił bym o dokładne dane dotyczące wież transmisyjnych w województwie wielkopolskim oraz obszary które obsługują, zasięg Państwa sieci tak jak i firmy Orange jest poniżej krytyki jakość fatalna internet a brak słów, co z tego że mam 120 GB internetu na pełnej prędkości jak tej prędkości nie ma.

odpowiedź

brak sieci, słaby internet | gwnju1 (29.05.2020, 14:14)

Dzień dobry.
Od wczoraj jest fatalna jakość usług. Wczoraj praktycznie brak zasięgu: nie można było wykonywać połączeń, brak internetu, dziś niewiele lepiej. przesył jest albo żaden albo niewielki z przerwami. Jak długo to potrwa? ?Zasięg jest mi potrzebny do pracy. Resetowałam telefon dwukrotnie i nic, na drugim aparacie to samo.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników