forumstrona www, moje kontomoje kontoNie działa formularz kontaktowy

Nie działa formularz kontaktowy

 

Nie działa formularz kontaktowy (2020-05-21 13:42)

Nie działa  formularz kontaktowy, dostępny po zalogowaniu na njumobile.pl. Jak inaczej wysłać reklamację? Tylko pocztą tradycyjną?

 

Nie działa formularz kontaktowy (2020-05-21 15:29)

Hej :) Zmień kategorię i spróbuj wysłać zgłoszenie. Pozdrawiam :) 

 

Nie działa formularz kontaktowy (2020-05-21 17:13)

Chciałbym wysłać reklamację, więc wybrałem kategorię: "reklamacja". Chyba powinno to działać? Rozumiem, że w tej sytuacji dobrą kategorią będzie "zgłoszenie rezygnacyjne".

 

Nie działa formularz kontaktowy (2020-05-21 17:46)

To jest forum użytkowników nju, a nie bok :) 

 

Nie działa formularz kontaktowy (2021-12-03 14:36)

Nie działa formularz kontaktowy, żadna opcja. W jaki sposób mam załatwić sprawę. Z czatu skierowali mnie do kontaktu telefonicznego, tam kazali przez formularz, a formularz nie działa. Co teraz?

 

Nie działa formularz kontaktowy (2021-12-03 17:52)

Dzowń do BOK i powiedz, że formularz nie działa

~jaa

 

Nie działa formularz kontaktowy (2021-12-03 19:13)

to jest odpowiedź na post:

Nie działa formularz kontaktowy, żadna opcja. W jaki sposób mam załatwić sprawę. Z czatu skierowali mnie do kontaktu telefonicznego, tam kazali przez formularz, a formularz nie działa. Co teraz?

Wiadomo że wszyscy chcą załatwić sprawę jak najszybciej .  Twoja sprawa jeśli jest bardzo pilna to pozostaje nękanie telefonem  do BOK . Ewentualnie sprawdzanie ciągle formularza ( zmieniając rodzaj sprawy )  Wszelkie możliwości kontaktu są  > KONTAKT

odpowiedź

Nie działa formularz kontaktowy | gość1590061369917 (21.05.2020, 13:42)

Nie działa  formularz kontaktowy, dostępny po zalogowaniu na njumobile.pl. Jak inaczej wysłać reklamację? Tylko pocztą tradycyjną?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 1 zalogowanych użytkowników