forumnju z rachunkiemofertaJak przenieść numer do nju z a2mobile?

Jak przenieść numer do nju z a2mobile?

 

Jak przenieść numer do nju z a2mobile? (2020-05-25 19:56)

Cześć, 
chcę przenieść swój numer na kartę z a2mobile do nju na abonament. Przerasta mnie wybór obecnego operatora z listy: powinienem zaznaczyć "Aero 2 Sp. z o. o." czy może raczej "Premium Mobile SA"? Opcji stricte "a2mobile" na liście brak.

<span >Z góry dzięki za pomoc.

~andrzej

 

Jak przenieść numer do nju z a2mobile? (2020-05-25 20:29)

Hej :) Premium Mobile przejęło jakiś czas temu A2. Pozdrawiam :)

 

Jak przenieść numer do nju z a2mobile? (2020-05-26 21:39)

Jakby ktoś miał wątpliwości odnośnie operatora, może być przydatny ten link : https://bip.uke.gov.pl/numeracja/dostawca-uslug/

 

Jak przenieść numer do nju z a2mobile? (2020-05-27 09:06)

Cześć, czy mogę przenieść na raz 3 numery telefonu do nju na abonament. Czy mogę skorzystać z oferty 29+9 i wtedy jeszcze +9 ?;-)

~marek4

 

Jak przenieść numer do nju z a2mobile? (2020-05-27 10:46)

Hej :) Nie. Można przenieść trzy , natomiast trzeci będzie na osobnym koncie, czyli już nie za 9 zł, ponieważ na jednym koncie można mieć maksymalnie 2 numery w ofertach głosowych, czyli główny i dodatkowy za 9 zł. Pozdrawiam :)

 

Jak przenieść numer do nju z a2mobile? (2020-05-31 12:58)

to jest odpowiedź na post:

Jakby ktoś miał wątpliwości odnośnie operatora, może być przydatny ten link : https://bip.uke.gov.pl/numeracja/dostawca-uslug/




Bardzo przydatne, dziękuję za pomoc!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~andrzej

odpowiedź

Jak przenieść numer do nju z a2mobile? | ~andrzej (25.05.2020, 19:56)

Cześć, 
chcę przenieść swój numer na kartę z a2mobile do nju na abonament. Przerasta mnie wybór obecnego operatora z listy: powinienem zaznaczyć "Aero 2 Sp. z o. o." czy może raczej "Premium Mobile SA"? Opcji stricte "a2mobile" na liście brak.

<span >Z góry dzięki za pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

284 gości i 0 zalogowanych użytkowników