Email Nju

 

Email Nju (2020-05-20 18:06)

Jaki jest oficjalny email do Nju? Chyba muszą jakiś mieć? Jeśli nie jestem jeszcze klientem, to jakoś chyba mogę się na piśmie skontaktować? Jak na razie nie znalazłem. Dość niepoważne.

~major

 

Email Nju (2020-05-20 18:43)

Nie ma maila, jest formularz kontaktowy dla klientów nju. Jak nie jesteś klientem wyślij pismo na adres do korespondencji podany na stronie. 

 

Email Nju (2020-05-20 19:34)

Ewentualnie jak chcesz coś zapytać to na czat wejdź.

~eniro

 

Email Nju (2020-05-20 22:21)

to jest odpowiedź na post:

Jaki jest oficjalny email do Nju? Chyba muszą jakiś mieć? Jeśli nie jestem jeszcze klientem, to jakoś chyba mogę się na piśmie skontaktować? Jak na razie nie znalazłem. Dość niepoważne.

Dlaczego nie poważne , nie szukałeś i nie wiesz co zrobić i pewnie dlatego tak piszesz . Kliknij na kontakt a tam znajdziesz wszystkie możliwości kontaktu

 

Email Nju (2024-01-22 23:30)

Witam. Dlaczego naliczają mi odsetki za numer tymczasowy po 3 miesiącach nieużywania numeru tymczasowego z którego nie korzystałem ponieważ zrezygnowałem z waszej sieci mobilnej. Nie wiedziałem o tym numerze tymczasowym przy zawieraniu umowy, a nawet gdybym wiedział to nie wiedzialbym jak z tego numeru zrezygnować po 3 miesiącach darmowych usług telekomunikacyjnych.  Proszę o pomoc. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kacperczuszke

 

Email Nju (2024-01-23 09:12)

Złóż reklamację w BOK - ale nier licz na cud.
Nieznajomośc przepisów (na umowie jest Twój podpis, więc teoretycznie przeczytałeś zasady) nie zwalnia od ich przestrzegania.

 

Email Nju (2024-01-25 10:13)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Dlaczego naliczają mi odsetki za numer tymczasowy po 3 miesiącach nieużywania numeru tymczasowego z którego nie korzystałem ponieważ zrezygnowałem z waszej sieci mobilnej. Nie wiedziałem o tym numerze tymczasowym przy zawieraniu umowy, a nawet gdybym wiedział to nie wiedzialbym jak z tego numeru zrezygnować po 3 miesiącach darmowych usług telekomunikacyjnych.  Proszę o pomoc. 

</div><div>
</div><div>Hej :) Umowa jest zawierana na nr tymczasowy i rezygnacja z przeniesienia numeru nie powoduje, że nr tymczasowy zostaje wyłączony,  Należy z niego zrezygnować z zachowaniem pełnego okresu rozliczeniowego wypowiedzenia umowy.  Rezygnację najszybciej złożysz dzwoniąc do BOK pod bezpłatny numer *610 (690610610 z numeru w innej sieci - koszt zgodny z cennikiem operatora).  Pozdrawiam :)
</div>

 

Email Nju (2024-01-26 10:07)


[edytowane przez pilotka o 10:08 w dniu 2024-01-26]

odpowiedź

Email Nju | ~major (20.05.2020, 18:06)

Jaki jest oficjalny email do Nju? Chyba muszą jakiś mieć? Jeśli nie jestem jeszcze klientem, to jakoś chyba mogę się na piśmie skontaktować? Jak na razie nie znalazłem. Dość niepoważne.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników