forumnju z rachunkiemusługiVolte Xiaomi w nju i flex

Volte Xiaomi w nju i flex

 

Volte Xiaomi w nju i flex (2020-05-14 09:36)

Witam,
Zrezygnowałem z plusa dla nju z obsługą Volte. Niestety na moim Redmi Note 5 MIUI 11, Volte po jednym dniu zostało wyłączone. Podobno poprzez generowanie błędów. Trzy numery - dwa w tandemie i jeden osobny przeniosłem do Flex.  Operacja w aplikacji Flex trwała kilkanaście minut.  Potwierdzam, że we Flex działa mi na Xiaomi Redmi Note 5 Volte bezproblemowo. Jeśli ktoś chce skorzystać podaję kod polecający na kwotę 50 zł podczas rejestracji we Flex.


Kod:
WITOLDN622

~wit

 

Volte Xiaomi w nju i flex (2020-05-19 14:07)

Potwierdzam, że na Xiaomi Redmi Note 5 Volte działa bez zarzutów po przejściu z nju do flex od 10 dni. Piszę informacyjnie, gdyby ktoś miał wątpliwości.

~wit

odpowiedź

Volte Xiaomi w nju i flex | ~wit (14.05.2020, 09:36)

Witam,
Zrezygnowałem z plusa dla nju z obsługą Volte. Niestety na moim Redmi Note 5 MIUI 11, Volte po jednym dniu zostało wyłączone. Podobno poprzez generowanie błędów. Trzy numery - dwa w tandemie i jeden osobny przeniosłem do Flex.  Operacja w aplikacji Flex trwała kilkanaście minut.  Potwierdzam, że we Flex działa mi na Xiaomi Redmi Note 5 Volte bezproblemowo. Jeśli ktoś chce skorzystać podaję kod polecający na kwotę 50 zł podczas rejestracji we Flex.


Kod:
WITOLDN622
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 1 zalogowanych użytkowników