forumnju na kartęusługiZużycie internetu na fakturze i rachunku szczegółowym - co to za wartości

Zużycie internetu na fakturze i rachunku szczegółowym - co to za wartości

 

Zużycie internetu na fakturze i rachunku szczegółowym - co to za wartości (2020-05-09 22:28)

Cześć,


Mam nju internet mobilny za 29 zł i co miesiąc dostaje dwa pliki pdf - faktura i załącznik (rachunek szczegółowy). Są w nich podawane wartości zużytego internetu, ale są to dwie różne wartości i nie widzę w tym logiki np.
- za marzec mam na rachunku szczegółowym 1,3 GB, a na fakturze ("Szczegóły rozliczenia") 48,11 GB
- za grudzień na rachunku szczegółowym 89 GB, a na fakturze 1 GB


Czym są te wartości w poszczególnych plikach?

 

Zużycie internetu na fakturze i rachunku szczegółowym - co to za wartości (2020-05-11 22:09)

Hej :) Na pewno na fakturze za grudzień masz na rachunku szczegółowym aż 89 GB, a nie odwrotnie, czyli 1 GB na rachunku, a na fakturze 89 GB? Jeśli się nie pomyliłeś to rzeczywiście dziwne. O ile faktura za marzec wydaje się ok, bo w szczegółach rozliczenia na fakturze masz ile danych rzeczywiście zużyłeś, a na rachunku szczegółowym tylko płatne połączenia liczone do 29 zł, tak  drugi przykład wskazuje na jakiś błąd. Pozdrawiam :)

 

Zużycie internetu na fakturze i rachunku szczegółowym - co to za wartości (2020-06-24 14:41)

Tak, masz rację, pomyliłem rachunek grudniowy
Dzięki za wyjaśnienie, wychodzi na to, że na fakturze jest prawdziwa ilość zużytego internetu

Nie rozumiem tej wartości "płatne połączenia liczone do 29 zł" -  czasem 1 gb a czasem 89 gb, mimo, że w każdym miesiącu zużywam ponad limit. 

 

Zużycie internetu na fakturze i rachunku szczegółowym - co to za wartości (2020-06-24 15:29)

Hej :)  Po wykorzystaniu 29 zł (wystarczy pobrać nieco ponad 152 MB, by osiągnąć ten limit, bo zgodnie z cennikiem za 1 MB opłata wynosi 0.19 zł) na transmisję danych reszta połączeń jest realizowana bezpłatnie w ramach pakietu. Nawet gdy wykorzystasz ten pakiet to jest lejek, czyli ograniczenie prędkości transmisji danych do 1 Mb/s i dalszych opłat nie ma. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 15:55 w dniu 2020-06-24]

odpowiedź

Zużycie internetu na fakturze i rachunku szczegółowym - co to za wartości | lukasz1 (09.05.2020, 22:28)

Cześć,


Mam nju internet mobilny za 29 zł i co miesiąc dostaje dwa pliki pdf - faktura i załącznik (rachunek szczegółowy). Są w nich podawane wartości zużytego internetu, ale są to dwie różne wartości i nie widzę w tym logiki np.
- za marzec mam na rachunku szczegółowym 1,3 GB, a na fakturze ("Szczegóły rozliczenia") 48,11 GB
- za grudzień na rachunku szczegółowym 89 GB, a na fakturze 1 GB


Czym są te wartości w poszczególnych plikach?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 1 zalogowanych użytkowników