forumnju na kartęusługiWszystko za niewięcej niż 29zł

Wszystko za niewięcej niż 29zł

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-07-13 13:54)

Hej :) Jak nie będziesz korzystał, to nic nie zapłacisz, stan konta się nie zmieni, bo nie pobiera tych 29 zł automatycznie co 30 dni, tylko w przypadku korzystania z usług.  Pozdrawiam :)

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-10-01 18:13)

to jest odpowiedź na post:

Po rejestracji karty otrzymałem taki sms: Na Twoim numerze zostala wlaczona usluga "Wszystko za nie wiecej niz 29 zl". W usludze za 29zl/mies. masz nielimitowane rozmowy komorkowe i stacjonarne, SMSy/MMSy oraz 10GB internetu w kraju. Jak korzystasz mniej, zaplacisz mniej. Info na njumobile.pl
Rozumiem, że została aktywowane ta usługa. Po wykonaniu jednego połączenia odliczyło mi z konta za 3min rozmowy. Czy to tak ma być? Na stronie w menu usług zaznaczone jest że ta usługa jest aktywna. Myślałem, że to podsumowanie po miesiącu przyjdzie smsem. Jestem nowy w tej sieci i dlatego tyle pytań zadaję??. I czy ta usługa co miesiąc z konta będzie mi odliczała tyle ile wykorzystałem? Proszę mi to wytłumaczyć. Z góry dziękuję. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1601568813902

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-10-22 21:36)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Przecież ta oferta jest jasna. Nie pobiera od razu 29 zł z konta, tylko od początku cyklu usługi (początek nowego cyklu jest sygnalizowany SMS-em) pobiera opłaty zgodnie z cennikiem aż wydasz 29 zł, wtedy przychodzi kolejny SMS, że odtąd rozmowy, SMS-y i MMS-y  są nielimitowane i otrzymujesz pakiet 10 GB (wszystko to ważne do końca cyklu usługi).

</div><div>
</div><div>Hej, podobnie jak osoby wyżej jestem tutaj nowy i też za bardzo nie mam pojęcia jak ta usługa działa.</div><div>
</div><div>Kupiłem starter za 5zł i dokonałem aktywacji numeru oraz usługi 'wszystko za nie więcej niż 29zł' online na moim koncie</div><div>
</div><div>Co teraz? Dalej mam te 5zł ze startera oraz 10GB internetu. Napisałeś, że ta usługa nie pobiera 29zł z konta - jakiego konta? Konta bankowego?</div><div>
</div><div>W jaki sposób mam dokonać przelewu tych nieszczęsnych 29zł? Jak otwieram stronę z doładowaniem telefonu to tam są tylko całe kwoty np. 20, 30, 40, 50zł. Nigdzie nie widzę opcji żeby zapłacić 29zł za tę usługę.
</div><div>
</div><div>W mojej poprzedniej sieci miałem podobny system gdzie co miesiąc kupowałem doładowanie za XX złotych i podobnie jak tutaj miałem darmowe rozmowy i konkretną liczbe GB internetu do wykorzystania.</div>

[edytowane przez przemcio o 21:50 w dniu 2020-10-22]
 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-10-22 22:30)

Hej :) Nie z konta bankowego, tylko z konta, na którym masz środki po doładowaniu numeru na kartę. Doładować to konto możesz przez stronę nju kwotą 30 zł z użyciem serwisu transakcyjnego banku, bo nie ma doładowania nominałem 29 zł. A skoro masz 5 zł to nawet wystarczy doładować 25 zł, np. dwa razy po 10, a potem 5 zł. Ta złotówka zostanie na poczet kolejnego cyklu usługi. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 22:39 w dniu 2020-10-22]
 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-11-04 23:04)

Też go dostałam. Ja kupiłam kartę po to, żeby sprawdzić czy i jak działa sieć. Czyli rozumiem, skończył się u mnie czas i nie mogę wykonywać ani odbierać tel. Mam zniszczyć kartę, bo nic a nic nie doładowywałam konta . A gdzie mogę zgłosić prośbę o wykreślenie mnie i już nieaktywnego nr ?

~sylwiacha

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-11-05 16:13)

Hej :) Możesz jeszcze zadzwonić z innego numeru do bok, może masz tylko blokadę połączeń, którą można zdjąć. A nawet można odzyskać numer usunięty z sieci, jeżeli to było niedawno, a nie pół roku temu. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 16:19 w dniu 2020-11-05]
 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2021-04-13 12:10)

mam pytanie, mam pakiet włączony, jednak, gdy skończył mi się środki na karcie, przestał działać internet. Po zalogowaniu się na swoje konto widnieje informacja ze mam jeszcze do wykorzystania 10 gb internetu. Czemu jednak ten internet nie działa na moim telefonie ?

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2021-10-23 16:55)

<div>doladowalem konto za 30zl, wysle smsa ze wszystko do 29zl.</div><div>czy jak wykorzystam  tylko 10zl to czy po zakonczeniu uslugi zostanie Mi pozostale 19zl na koncie?
</div>

~ollo

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2021-10-23 23:27)

Hej :) Tak, jeżeli wykorzystasz tylko 10 zł, to pozostałe 20  pozostanie na poczet kolejnego cyklu usługi, bo odnawia się ona automatycznie co 30 dni. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Wszystko za niewięcej niż 29zł | ~alki (17.04.2020, 21:19)

Po rejestracji karty otrzymałem taki sms: Na Twoim numerze zostala wlaczona usluga "Wszystko za nie wiecej niz 29 zl". W usludze za 29zl/mies. masz nielimitowane rozmowy komorkowe i stacjonarne, SMSy/MMSy oraz 10GB internetu w kraju. Jak korzystasz mniej, zaplacisz mniej. Info na njumobile.pl
Rozumiem, że została aktywowane ta usługa. Po wykonaniu jednego połączenia odliczyło mi z konta za 3min rozmowy. Czy to tak ma być? Na stronie w menu usług zaznaczone jest że ta usługa jest aktywna. Myślałem, że to podsumowanie po miesiącu przyjdzie smsem. Jestem nowy w tej sieci i dlatego tyle pytań zadaję??. I czy ta usługa co miesiąc z konta będzie mi odliczała tyle ile wykorzystałem? Proszę mi to wytłumaczyć. Z góry dziękuję. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników