forumnju na kartęofertaprzeniesienie nr z plusa do nju na kartę

przeniesienie nr z plusa do nju na kartę

 

przeniesienie nr z plusa do nju na kartę (2020-04-12 09:20)

jak wygląda przeniesienie numeru z mix plusa (zakończona umowa) do nju na kartę? bo na stronie nju widzę tylko przeniesienie do nju abonament...?

~papszmir

 

przeniesienie nr z plusa do nju na kartę (2020-04-12 09:25)

czy może lepiej przenieść nr do Orange na kartę a potem zmigrować do nju na kartę, wysyłając SMS o treści nju pod nr 6o1?

~papszmir

 

przeniesienie nr z plusa do nju na kartę (2020-04-14 14:12)

Hej :) Z menu rozwijanego w lewym górnym rogu wybierasz OFERTA, a następnie Na Kartę. W kolejnym kroku wybierasz usługę, która obniża koszty połączeń np. Wszystko za nie więcej niż 29 zł i klikasz w żółty przycisk KUP STARTER. W kolejnym kroku zaznaczasz chcę przenieść numer do nju.  Dalej już sobie poradzisz :) Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 19:03 w dniu 2020-04-15]
 

przeniesienie nr z plusa do nju na kartę (2020-06-02 12:16)

Przenoszę numer z orange na kartę do NJU na kartę poprzez wysłanie sms. Od soboty godz. 20 do wtorku 12:00 jestem przepychany między sklepem a BOK telefonicznie, a numer orange nie działa od soboty. . Poczekamy do wieczora. Czytałem, że zabieg trwa 2-3 godziny a nie 2 - 3 dni. Zaczynam myśleć, że jest to działanie celowe. Prawdopodobnie dziś przejdę do plusza i bez łaski.

~tom

 

przeniesienie nr z plusa do nju na kartę (2020-06-02 20:05)

to jest odpowiedź na post:

Przenoszę numer z orange na kartę do NJU na kartę poprzez wysłanie sms. Od soboty godz. 20 do wtorku 12:00 jestem przepychany między sklepem a BOK telefonicznie, a numer orange nie działa od soboty. . Poczekamy do wieczora. Czytałem, że zabieg trwa 2-3 godziny a nie 2 - 3 dni. Zaczynam myśleć, że jest to działanie celowe. Prawdopodobnie dziś przejdę do plusza i bez łaski.

pilotka podała wyrażną instrukcje jak przejść do niu . Wolałeś zrobić po swojemu , więc masz co chciałeś . Życze powodzenia i miłej zabawy z misiem :)

~gość1591121147345

 

przeniesienie nr z plusa do nju na kartę (2020-09-27 10:46)

to jest odpowiedź na post:

Przenoszę numer z orange na kartę do NJU na kartę poprzez wysłanie sms. Od soboty godz. 20 do wtorku 12:00 jestem przepychany między sklepem a BOK telefonicznie, a numer orange nie działa od soboty. . Poczekamy do wieczora. Czytałem, że zabieg trwa 2-3 godziny a nie 2 - 3 dni. Zaczynam myśleć, że jest to działanie celowe. Prawdopodobnie dziś przejdę do plusza i bez łaski.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1601196390487

odpowiedź

przeniesienie nr z plusa do nju na kartę | ~papszmir (12.04.2020, 09:20)

jak wygląda przeniesienie numeru z mix plusa (zakończona umowa) do nju na kartę? bo na stronie nju widzę tylko przeniesienie do nju abonament...?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 1 zalogowanych użytkowników