Jaki router?

 

Jaki router? (2020-04-15 20:20)

Witam, 
dokupiłam właśnie do abonamentu internet dodatkowy i chciałabym korzystać z niego w mieszkaniu jako główne źródło wifi stąd pytanie jaki router wybrać? Szukam czegoś w raczej przystępnych cenach :) 


Ostatnie wzmianki na forum w tym temacie są z roku 2017, dlatego postanowiłam zapytać ponownie. 

 

Jaki router? (2020-04-19 19:24)

Cześć,
tak naprawdę każdy, który obsługuje karty sim i wspiera LTE będzie ok. Do wyboru masz routery "stacjonarne" które podłączysz do prądu (i nie zabierzesz ich nigdzie poza dom) albo "mobilne", które mają wbudowaną baterię i możesz zabierać je wszędzie ze sobą. Wybór należy do Ciebie

 

Jaki router? (2020-09-07 15:19)

to jest odpowiedź na post:

Cześć,
tak naprawdę każdy, który obsługuje karty sim i wspiera LTE będzie ok. Do wyboru masz routery "stacjonarne" które podłączysz do prądu (i nie zabierzesz ich nigdzie poza dom) albo "mobilne", które mają wbudowaną baterię i możesz zabierać je wszędzie ze sobą. Wybór należy do Ciebie

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1599484744950

 

Jaki router? (2020-09-07 15:21)

Jaki router kupić do waszej karty SIM mam u Was  w t mogile abonament router chcę stacjonarny lub uniwersalny 

~gość1599484744950

 

Jaki router? (2021-01-04 00:22)

to jest odpowiedź na post:

Cześć,
tak naprawdę każdy, który obsługuje karty sim i wspiera LTE będzie ok. Do wyboru masz routery "stacjonarne" które podłączysz do prądu (i nie zabierzesz ich nigdzie poza dom) albo "mobilne", które mają wbudowaną baterię i możesz zabierać je wszędzie ze sobą. Wybór należy do Ciebie

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1609716174731

 

Jaki router? (2021-01-29 13:21)

to jest odpowiedź na post:

Cześć,
tak naprawdę każdy, który obsługuje karty sim i wspiera LTE będzie ok. Do wyboru masz routery "stacjonarne" które podłączysz do prądu (i nie zabierzesz ich nigdzie poza dom) albo "mobilne", które mają wbudowaną baterię i możesz zabierać je wszędzie ze sobą. Wybór należy do Ciebie

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1611922881671

odpowiedź

Jaki router? | lensni (15.04.2020, 20:20)

Witam, 
dokupiłam właśnie do abonamentu internet dodatkowy i chciałabym korzystać z niego w mieszkaniu jako główne źródło wifi stąd pytanie jaki router wybrać? Szukam czegoś w raczej przystępnych cenach :) 


Ostatnie wzmianki na forum w tym temacie są z roku 2017, dlatego postanowiłam zapytać ponownie. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników