forumnju z rachunkiemofertaPrzedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu

 

Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-04-30 11:50)

Hej :) Mam dla nas dobrą wiadomość :) Nju przedłuża promocję 9 GB za 0 zł do końca maja (1-31 maja) na obowiązujących zasadach. Klienci, którzy skorzystali z promocji w kwietniu również w maju mogą dwukrotnie aktywować pakiet. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 11:54 w dniu 2020-04-30]
 

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-05-04 17:15)

Mam nju internetowy który obecnie jest nieużywany więc nie generuje dodatkowych faktur.  W kwietniu właczyłam te gratisowe 9GB x2.  Czy jesli teraz skorzystam tylko z tego grtisowego pakietu to nie policzy mi abonamentu 29zł za aktywnośc karty ??

~eon

 

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-05-04 17:48)

Hej :) Tak, pod warunkiem, że ich nie wykorzystasz. Po wykorzystaniu 18 GB nie ma lejka, opłaty będą naliczane do kwoty 29 zł.  Pamiętaj też, że pakiety w nju internetowym są ważne do końca cyklu bilingowego. Jeśli transmisja danych będzie na przełomie cyklu, to jeżeli przed północą nie wyłączysz  danych komórkowych policzy maksymalnie 29 zł. Jeszcze jedna informacja, o której pewnie wiesz, ale nie zaszkodzi przypomnieć, że jeżeli przez 6 pełnych okresów rozliczeniowych nie korzystasz z karty SIM, numer automatycznie jest migrowany na kartę, co wiąże się z utratą stażu. Warto więc raz na pół roku wykonać jakieś płatne połączenie albo wysłać SMS-a. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 17:50 w dniu 2020-05-04]
 

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-05-05 03:06)

dziekuje za wyczerpującą odpowiedz :)
Wiem o aktywnosci co min 6ms i własnie niedawno bezprawnie mi tak zmigrowali numer mimo ze w 6 miesiącu miałam FV na prawie pełną kwote abo.  Ale na szczescie po reklamacji wszystko przywrócili 

~eon

 

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-06-01 21:11)

Hej :) Taka ciekawostka. Wczoraj ponownie aktywowałam dwa pakiety 9 GB za 0 zł na 31 dni i do tych 18 GB dodało niewykorzystane dane z aktywacji kwietniowej. Pozdrawiam :) 

 

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu (2020-06-01 21:22)

Mam podobnie 36+20GB  z abonamentu  = 56 GB    :)

odpowiedź

Przedłużenie promocji Darmowe GB w nju mobile w ramach akcji #zostanwdomu | pilotka (06.04.2020, 13:01)

W dniach 6-30.04.2020r  Klienci nju na abonament oraz nju na kartę mogą skorzystać z promocji 9 GB za 0 zł. Klienci mogą włączyć pakiet dwukrotnie.
<font color="#00273f">-  dla każdego z posiadanych numerów w nju na kartę,</font>
<font color="#00273f">- dla każdego z posiadanych numerów w nju na abonament na planie nju internetowy lub nju podstawowy.</font>
<font color="#00273f">Aktywacja pakietu:</font>
<font color="#00273f">-dla Klientów nju na abonament poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a pod numer 80955 o treści START</font>
<font color="#00273f">-dla Klientów nju na kartę poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a pod numer 80855 o treści START</font>
<font color="#00273f">W przypadku klientów, którzy korzystają z oferty w nju na abonament dla par, pakiet może być włączony tylko przez numer główny ( plan nju podstawowy), a środki z niego są współdzielone przez oba numery.</font>
<font color="#00273f">Ważność pakietu:</font>
<font color="#00273f">? dla klientów nju na abonament: do końca okresu rozliczeniowego, w którym Klient aktywował pakiet,</font>
<font color="#00273f">? dla klientów nju na kartę: 31 dni od dnia aktywacji pakietu.</font>
<font color="#00273f">Zasady działania:</font>
<font color="#00273f">? środki z darmowego pakietu wykorzystywane są w pierwszej kolejności.</font>
<font color="#00273f">? pakiet nie działa w roamingu,</font>
<font color="#00273f">Sprawdzanie stanu</font>
<font color="#00273f">? dla klientów nju na abonament- należy wysłać bezpłatny SMS o treści ILE pod numer 80355,</font>
<font color="#00273f">? dla klientów nju na kartę- należy wysłać bezpłatny SMS o treści ILE  pod numer 80138.</font>
<font color="#00273f">szczegóły na https://www.njumobile.pl/9gb-za-0zl/</font>

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 1 zalogowanych użytkowników