forumstrona www, moje kontomoje kontoPrzekierowanie SMS na inny numer telefonu (karta w niedostępnym modemie LTE)

Przekierowanie SMS na inny numer telefonu (karta w niedostępnym modemie LTE)

 

Przekierowanie SMS na inny numer telefonu (karta w niedostępnym modemie LTE) (2020-03-20 11:21)


Witam,
chcę założyć konto dla 502xxxxxx, ale karta jest włożona do modemu LTE zainstalowanego na dachu, więc nie mam dostępu do otrzymywanych SMS, czy mogę założyć konto dla 502xxxxxx, ale SMS otrzymywać na numer 604xxxxxx?
Pozdrawiam!

~pedro

 

Przekierowanie SMS na inny numer telefonu (karta w niedostępnym modemie LTE) (2020-03-20 18:06)

Cześć :) Takiej możliwości niestety nie ma, SMS-y są wysyłane wyłącznie na numer, którego dotyczy konto. Trzeba zatem podczas założenia konta przełożyć tę kartę do aparatu telefonicznego, by odczytać treść SMS-a. W Twoim jednak przypadku ta opcja odpada. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Przekierowanie SMS na inny numer telefonu (karta w niedostępnym modemie LTE) | ~pedro (20.03.2020, 11:21)


Witam,
chcę założyć konto dla 502xxxxxx, ale karta jest włożona do modemu LTE zainstalowanego na dachu, więc nie mam dostępu do otrzymywanych SMS, czy mogę założyć konto dla 502xxxxxx, ale SMS otrzymywać na numer 604xxxxxx?
Pozdrawiam!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników