forumstrona www, moje kontomoje kontoBrak zasięgu i nie działające wifi calling

Brak zasięgu i nie działające wifi calling

 

Brak zasięgu i nie działające wifi calling (2020-03-13 19:26)

Dzisiaj przenieśli mi numer do nju. Od samego początku nie mam zasięgu w domu. Nie dziwi mnie to, bo dziewczyna ma w plusie i też nie ma, a w playu miałem, ale co bardziej irytujące to nei działa wifi calling. Mam włączone, ale nie ma w ogóle ikony (w play też działało). Dziwne jest też to, że czasem mam 2-4 kresek zasięgu w domu,a dalej możliwe tylko połączenia alarmowe.
Przez to wszystko nie idzie się kompletnie do mnie dodzwonić w domu. Czym to może być spowodowane? Bo jak na razie to się szykuje chyba najszybsze wypowiedzenie w historii sieci...

 

Brak zasięgu i nie działające wifi calling (2020-03-14 10:19)

Miałam bardzo podobnie  , i też byłam zirytowana taką sytuacją , jednak chłopak zalecił mi restart urządzenia i naprawę pomogło . Przyzwycziliśmy się że urządznia działa non stop a zapominamy że czasami trzeba je wyłączyć .

~gość1584177585791

odpowiedź

Brak zasięgu i nie działające wifi calling | matixon (13.03.2020, 19:26)

Dzisiaj przenieśli mi numer do nju. Od samego początku nie mam zasięgu w domu. Nie dziwi mnie to, bo dziewczyna ma w plusie i też nie ma, a w playu miałem, ale co bardziej irytujące to nei działa wifi calling. Mam włączone, ale nie ma w ogóle ikony (w play też działało). Dziwne jest też to, że czasem mam 2-4 kresek zasięgu w domu,a dalej możliwe tylko połączenia alarmowe.
Przez to wszystko nie idzie się kompletnie do mnie dodzwonić w domu. Czym to może być spowodowane? Bo jak na razie to się szykuje chyba najszybsze wypowiedzenie w historii sieci...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 1 zalogowanych użytkowników