forumnju z rachunkiemusługiBlokada interentu i telefonu - własciwie zaweieszemnie

Blokada interentu i telefonu - własciwie zaweieszemnie

 

Blokada interentu i telefonu - własciwie zaweieszemnie (2020-02-21 10:33)

<div>Dzień dobry</div><div>
</div><div>Chciałbym zawiesić korzystanie z internetu w opcji. Po prostu zablokować. jakie mam możliwości? Chciałbym by operator mi wyłaczył moziwość korzystania z takiej usługi.</div><div>
</div><div>Jak można zawiesić działanie abonamentu np na 2 miesiace?</div><div>
</div><div>Pozdrawiam
</div>

 

Blokada interentu i telefonu - własciwie zaweieszemnie (2020-02-24 08:51)

W ofercie NJU nie znalazłem takiej opcji. Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta

 

Blokada interentu i telefonu - własciwie zaweieszemnie (2020-02-24 22:59)

to jest odpowiedź na post:


Dzień dobry


Chciałbym zawiesić korzystanie z internetu w opcji. Po prostu zablokować. jakie mam możliwości? Chciałbym by operator mi wyłaczył moziwość korzystania z takiej usługi.


Jak można zawiesić działanie abonamentu np na 2 miesiace?


Pozdrawiam




Hej :) Można zlecić założenie blokady kradzieżowej, a po dwóch miesiącach zadzwonić do BOK i odblokować numer. Można też po prostu nie korzystać z numeru, jeżeli staż jest powyżej 3 pełnych okresów rozliczeniowych i aktywna usługa Im dłużej, tym lepiej nie będą naliczane opłaty. Jeśli chodzi o sam internet to też można zlecić dzwoniąc na infolinię *610 założenie blokady na transmisję danych. Pozdrawiam :) 

 

Blokada interentu i telefonu - własciwie zaweieszemnie (2022-01-16 19:15)

to jest odpowiedź na post:




Hej :) Można zlecić założenie blokady kradzieżowej, a po dwóch miesiącach zadzwonić do BOK i odblokować numer. Można też po prostu nie korzystać z numeru, jeżeli staż jest powyżej 3 pełnych okresów rozliczeniowych i aktywna usługa Im dłużej, tym lepiej nie będą naliczane opłaty. Jeśli chodzi o sam internet to też można zlecić dzwoniąc na infolinię *610 założenie blokady na transmisję danych. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Blokada interentu i telefonu - własciwie zaweieszemnie | tom2 (21.02.2020, 10:33)

<div>Dzień dobry</div><div>
</div><div>Chciałbym zawiesić korzystanie z internetu w opcji. Po prostu zablokować. jakie mam możliwości? Chciałbym by operator mi wyłaczył moziwość korzystania z takiej usługi.</div><div>
</div><div>Jak można zawiesić działanie abonamentu np na 2 miesiace?</div><div>
</div><div>Pozdrawiam
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników