forumstrona www, moje kontomoje kontoNieistniejący pakiet dodatkowego internetu

Nieistniejący pakiet dodatkowego internetu

 

Nieistniejący pakiet dodatkowego internetu (2020-01-27 16:17)

<div>Posiadam ofertę nju z rachunkiem, w ramach której mam 11 GB internetu.

Kilka dni temu otrzymałem SMS o tym, że pozostało mi 204 MB w ramach dodatkowego pakietu na transfer danych w kraju. Nie aktywowałem żadnego pakietu.

Dwa dni później otrzymałem SMS o wyczerpaniu środków w ramach tego dodatkowego pakietu. Jednak po zalogowaniu się na swoje konto i sprawdzeniu bieżącego wykorzystania, okazuje się że w tej chwili mam wykorzystane 2.93 GB z pakietu podstawowego, oraz nieużywany pakiet dodatkowy (użyte 0.0 MB).
</div><div>
</div><div>Gdzie należałoby zgłosić taki błąd i czy mogą z niego wynikać dodatkowe opłaty?
</div>

 

Nieistniejący pakiet dodatkowego internetu (2020-01-27 20:02)

Nie ma pakietu z 11 GB internetu.
dostałeś  1 GB w prezencie który wykorzystujesz w pierwszej kolejności .Pożniej normalnie jak w pakiecie. Pisała gdzieś o tym Pilotka .

~gość1580151744760

 

Nieistniejący pakiet dodatkowego internetu (2020-01-27 22:45)

Hej :) Tak, po prostu skończył się ten promocyjny pakiet i teraz będziesz rozliczany z pakietu głównego. Zatem bez obaw, dodatkowych opłat nie będzie. Co do zużycia danych w pakiecie promocyjnym, możesz wysłać zgłoszenie przez formularz kontaktowy - sprawdzą to. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 22:52 w dniu 2020-01-27]

odpowiedź

Nieistniejący pakiet dodatkowego internetu | user532134 (27.01.2020, 16:17)

<div>Posiadam ofertę nju z rachunkiem, w ramach której mam 11 GB internetu.

Kilka dni temu otrzymałem SMS o tym, że pozostało mi 204 MB w ramach dodatkowego pakietu na transfer danych w kraju. Nie aktywowałem żadnego pakietu.

Dwa dni później otrzymałem SMS o wyczerpaniu środków w ramach tego dodatkowego pakietu. Jednak po zalogowaniu się na swoje konto i sprawdzeniu bieżącego wykorzystania, okazuje się że w tej chwili mam wykorzystane 2.93 GB z pakietu podstawowego, oraz nieużywany pakiet dodatkowy (użyte 0.0 MB).
</div><div>
</div><div>Gdzie należałoby zgłosić taki błąd i czy mogą z niego wynikać dodatkowe opłaty?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 1 zalogowanych użytkowników