forumnju z rachunkiemusługiOszukane wskazania licznika.

Oszukane wskazania licznika.

 

Oszukane wskazania licznika. (2019-12-12 15:30)

Wczoraj licznik się zresetował i zaczął wskazania od zera! :) myślałem że się naprawiło ale nic z tego dalej zawyża wskazania jak poprzednio.Błąd systemu ale cóż wszedzie można reklamować ale tu nie.

 

Oszukane wskazania licznika. (2019-12-13 17:29)


U mnie pojawił się taki sam problem w tym miesiącu. Do tej pory wszystko się zgadzało, mam pakiet 120 GB i bez problemu mi wystarczał na miesiąc, a w grudniu zużyłem według danych na stronie NJU 110GB. Po zalogowaniu się do routera Dovado wbudowany licznik wskazuje ok 35 GB, do tej pory nigdy nie było z tym problemu, wskazania się pokrywały. Teraz jest naliczone 3 razy więcej niż rzeczywiście.
Co w tej sytuacji można zrobić?

~marcin

 

Oszukane wskazania licznika. (2019-12-13 20:55)

<span >Witam w klubie :) nareszcie ktoś z takim problemem jak ja mam. Nikt mi tu nie wierzył i myśleli że cuduje.Zgłaszałem na reklamacji i tam głupoty gadają że wstyd powtarzać regułka kopiuj wklej.Dokładnie jak u mnie trzy krotne wskazania jadą po całości.Nic Kolego w tej sytuacji nie jesteśmy zrobić tylko się z tąd trzeba wynosić.Szkoda bo wcześniej byłem zadowolony a teraz już czas na światłowód tylko 11zł drożej na miesiąc no limit. 100mb/s

~adamus

odpowiedź

Oszukane wskazania licznika. | ~adamus (06.12.2019, 13:23)

Korzystam z nju abo internet od ponad roku.Obecnie mam transfer 100GB/mies, do tej pory było wszystko Ok. ale od jakiś 10 dni transferu ubywa  bardzo dużo a nawet przy filmach jest to podwójne zużycie.Nie zobaczył bym tej różnicy gdybym nie miał dokładnego licznika na wysokiej klasy routerze Dovado który nigdy nie przekłamuje.To zużycie według nju jest ogromne! dawniej było bardzo zgodne co do 100mb.Zgłaszałem reklamacje ale tam chyba automat pracuje bo dostałem odpowiedz żebym kontrolował transfer albo wyłączył przesył danych :) na routerze :) no super.Czekam do końca okresu rozliczeniowego i się żegnam nie widzę innego wyjścia szkoda bo cena niska i przez rok było dobrze ale widać polityka nju (orange)stała się teraz bardziej pazerna. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników