forumnju z rachunkiemofertaNju ma gorszy zasięg niż Orange

Nju ma gorszy zasięg niż Orange

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2020-11-10 21:39)

NJU i ORANGE  to ta sama firma korzystająca z tych samych nadajników . Poszcie o konkretach a nie  zażalenia bo tu mam więcej kresek zasięgu a tu mniej . Piszcie żeczch konkretnych .keski na telefonie nic nie znaczą .  Ważne jest łączność a nie kreski

~gość1605039792519

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2021-05-08 08:46)

to jest odpowiedź na post:

NJU i ORANGE  to ta sama firma korzystająca z tych samych nadajników . Poszcie o konkretach a nie  zażalenia bo tu mam więcej kresek zasięgu a tu mniej . Piszcie żeczch konkretnych .keski na telefonie nic nie znaczą .  Ważne jest łączność a nie kreski




Nieprawda !  Leżę w szpitalu gdzie każda kreska/belka ma wpływ na jakość lub wogóle obecność sygnału w streamowaniu wideo, dziś nie o rozmowy tylko chodzi, kreska więcej to już szybsze ładowanie się stron.
Jeśli ludzie widzą rôżnicę w wyświetlaniu ilości belek to coś jest na rzeczy, a że operator ten sam, czasem diabeł tkwi w szczegółach czyli opłatach i taryfach, raczej nie uwierzę, że we flagowy telefon włożą ten sam jakościowo podzespół co w ten lajt.

~stanley

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2021-05-08 20:34)

Jak sam napisałeś diabeł tkwi w szczegółach . Każdy szpital to klatka Faradaya i praw fizyki nie oszukasz . . Poza tym rodzaj telefonu , jakość model też ma na to wpływ .Sam odpowiedziałeś dlaczego i co ma wpływ na jakość działania telefonu . Nie trzeba zwalać winy tylko na sieć.

~gość1620498894226

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2021-06-06 00:11)

Nju korzysta z nadajników Orange. Czego tu nie rozumieć? Jak abonenci Orange przeciążają sieć, to Nju na tym cierpi. Tak samo jakby sąsiad korzystał z mojej kosiarki. Gdy ja potrzebuje kosić, to mam do niej pierwszeństwo, bo on z niej korzysta, ale to moja kosiarka. To wszystko tak dla zobrazowania sytuacji.


Może jak ktoś w centrum mieszka, to nie widzi różnicy, bo ma 5/5 tu i tu. Ale moi rodzice mieszkają na wsi, tata ma Orange, mama Nju. I mama często nie ma zasięgu, a tata ma 1-2 kreski. Ta subtelna różnica jest w takich sytuacjach kluczowa. Od następnego okresu rozliczeniowego przypisuje mame do Orange. 

~szymon

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2021-06-09 09:34)

Przestaw telefon mamy z automatycznego wyboru na tryb 3G lub 2G , a zasięg z pewnością będzie lepszy . W trybie telefony lepiej działają gdzie odległość od nadajnika jest duża.

~gość1623224066578

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2021-11-18 13:21)

<div>potwierdzam, rowniez przeszedlem z Orange do nju, obecnie jestem wlascicielem 6 numerow i wszystkie obecnie sa w nju. Poprzednio w Orange wszystkie pokazywaly maksymalna siłę sygnału, aktualnie w nju z 5 kresek, mam jedynie 2/3 max. Dobrze ze umowa z nju nie jest terminowa i mozna rozwiazac w kazdym momencie. Sadzilem ze klient to klient, ale widocznie Orange ogranicza nju, z racji tego ze oferty sa tansze niz u innych operatorow.</div><div>Za podsumowanie wystarczy jedno slowo: Nieladnie !
</div>

~lukque

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2021-11-18 16:59)

to jest odpowiedź na post:

<div>potwierdzam, rowniez przeszedlem z Orange do nju, obecnie jestem wlascicielem 6 numerow i wszystkie obecnie sa w nju. Poprzednio w Orange wszystkie pokazywaly maksymalna siłę sygnału, aktualnie w nju z 5 kresek, mam jedynie 2/3 max. Dobrze ze umowa z nju nie jest terminowa i mozna rozwiazac w kazdym momencie. Sadzilem ze klient to klient, ale widocznie Orange ogranicza nju, z racji tego ze oferty sa tansze niz u innych operatorow.</div><div>Za podsumowanie wystarczy jedno slowo: Nieladnie !
</div>

Tylko ,powiedz co potwierdzasz , jak na razie mówisz tylko o kreseczkach na telefonie . Rozmawiać rozmawiasz , przesył danych masz , płacisz niewielko rachunek .  O co właściwie ci chodzi .

~gość1637251193378

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2021-11-18 17:24)

Kreseczki sa jedynie orientacyjne - sprawdź jakims porządnym programem , np. Network Cell Info

~jaa

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2023-06-06 05:35)

Moze ktoś sprawdzi prędkość przesyłu danych i porówna. Będzie konkret.

~clint

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2023-06-10 09:50)

U mnie prędkość jest 350 mb/s . Raczej nie jest to zły wynik.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ziko

odpowiedź

Nju ma gorszy zasięg niż Orange | ~daniel (30.11.2019, 15:04)

Witam , mam pytanie czy to norma że mając 2 karty SIM w telefonie nju i Orange ta druga czyli Orange zawsze ma lepszy zasięg o 1 a często nawet 2 kreski ( na 5 kresek możliwych) ? Czy klienci Nju są traktowani jako klienci drugiej kategorii ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

267 gości i 1 zalogowanych użytkowników