forumnju z rachunkiemofertaNju ma gorszy zasięg niż Orange

Nju ma gorszy zasięg niż Orange

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2019-11-30 15:04)

Witam , mam pytanie czy to norma że mając 2 karty SIM w telefonie nju i Orange ta druga czyli Orange zawsze ma lepszy zasięg o 1 a często nawet 2 kreski ( na 5 kresek możliwych) ? Czy klienci Nju są traktowani jako klienci drugiej kategorii ?

~daniel

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2019-11-30 17:51)

A co jak włozysz karty odwrotnie (tzn, zamienisz sloty)?

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2019-11-30 20:48)

Pewmie będzie odwrotnie :)

~gość1575143313460

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2019-11-30 21:04)

Hej :) U mnie taka sytuacja nie występuje, również  mam telefon na dwie karty. Zarówno w Orange, jak i w nju pełny zasięg, czyli 5 kresek. Pozdrawiam :) 

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2019-11-30 22:40)

Oczywiście sprawdzałem po zamianie kart - sytuacja dalej jest taka sama tzn Orange ma lepszy zasięg

~daniel

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2019-12-01 08:35)

nju i orange wykorzystuje te same nadajniki , może problem tkwi w karcie sim

~gość1575185717063

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2020-01-13 20:50)

<div>nie no ewidentnie jest coś na rzeczy. Chwile temu sie zmigrowałem z Orange do Nju i jest widoczna bardzo duża róznica, Rzadziej mam LTE teraz, głownie 3G, zasięg o dwie trzy kreski słabszy...</div><div>Słabiutko Orange traktujecie klientów - zaraz Wam ten milion stopnieje...
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1575185717067

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2020-01-14 08:31)

Mam w telefonie kartę służbowa w Orange, prywatną w Nju i w ilości kresek jest różnica, ale jakość rozmów jest identyczna, a info o braku zasięgu w Bieszczadach pojawiało się w tym samym momencie z obu kart.

Proponuję zacząć sprawdzać programami podającymi siłe sygnału, a nie kreskami w telefonie

 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2020-06-08 00:26)

Witam, w nju jestem od kilku dni ale też zauważyłem że zasięg jest gorszy niż w Orange. Ogólnie nie ma to chyba wpływu na rozmowy  ale mam też wrażenie że tel się szybciej rozładowuje i prawie nigdy nie mam pełnego zasięgu gdzie w Orange był. Po sprawdzeniu w programie nadajników też mi ich mniej pokazuje na karcie nju niż w Orange. Wydaje mi się jednak że Orange traktuje klientów NJU mobile gorzej niż bezpośredni tych którzy korzystają z usług Orange.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nju ma gorszy zasięg niż Orange (2020-11-10 00:52)

A sprawdzales to karta np : Nju internet a nie zwykla do rozmow ? W tym tez moze byc roznica ja mam usluge w tandemie czyli 2 karty + karte internet na jednej umowie gigabyty po roku sa ladne bo mam okolo ok 150 chyba moze wiecej nie pamietam. Moze trzeba sprawdzic to druga karta do internetu i bedzie lepiej.

~sukub

odpowiedź

Nju ma gorszy zasięg niż Orange | pilotka (30.11.2019, 21:04)

Hej :) U mnie taka sytuacja nie występuje, również  mam telefon na dwie karty. Zarówno w Orange, jak i w nju pełny zasięg, czyli 5 kresek. Pozdrawiam :) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

71 gości i 0 zalogowanych użytkowników