forumnju na kartęusługi"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2015-11-14 13:15)

"Podany numer nie może zostać zasilony."Mam to samo.O co chodzi?U żony tak samo.Nie mam już środków na koncie,a nie można doładować telefonu ani ze strony nju,ani przez bank,ani nawet przez zdrapkę,kupon doładowujący.Brak kontaktu ze światem nie z mojej winy. Nju traci u mnie zaufanie.Lepiej niech szybko coś z tym zrobią.

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2015-11-15 14:56)

Konto mozna doladowac poprzez kupon kupiony na stacji - zaryzykowalem 10 pln na kod do Orange (na wydruku jest rowniez opis dla nju mobile) i tak dziala. Inne sposoby nie.
Sposob na rozruszanie numeru....

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2015-11-16 16:38)

Ja również przeniosłem numer do Nju ale niestety juz od 2 tygodni nie mogę doładować konta, ponieważ dostaję komunikat iż "podany numer nie może zostać zasilony". Frustracja sięga zenitu ponieważ nie mogę wykonywać połączeń co bardzo utrudnia funkcjonowanie. 

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2016-11-24 14:30)

Z niewiadomych przyczyn nie mogę doładować telefonu, wcześniejsze doładowania nie sprawiały problemu, teraz po wpisaniu kodu wyświetla się komunikat "wystąpił błąd w doładowaniu prosimy powtórz próbę"
Powtarzam i powtarzam, jednak nic się nie zmienia 

~nikoś

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2017-11-25 15:07)

Dzień dobry, 


W trakcie aktywacji numeru 690692827 otrzymałem komunikat, że numer jest aktywny. Gdy chce doładować konto, aby móc je użytkować otrzymuje komunikat - <span >Podany numer nie może zostać zasilony.
<span >

<font face="Open Sans, sans-serif"><span >Oczekuje sprawnego rozwiązania problemu.</font>
<font face="Open Sans, sans-serif"><span >
</font>

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2018-07-20 07:27)

Witam. Mam ten sam problem gdzie lezy wina? I czy jak zakupie doladowanie  w sklepie to czy zadziala? Szkoda mi kasy jesli nie i cos jest z karta albo w ogole z siecia....

~karola0007

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2018-11-20 17:31)

Witam mam również problem z doladowaniem telefonu tu na stronie i na payu taki sam komunikat występuje jak wyżej u kolegów . Proszę o rozwiązanie problemu.

~ktosiek

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2018-11-21 00:16)

Witaj.To jest forum użytkowników Nju mobile, jeżeli masz problem z doladowaniem wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy. Wczoraj była jakaś awaria, więc może w związku z tym problem występował.

[edytowane przez pilotka o 00:25 w dniu 2018-11-21]
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2019-12-25 13:32)

to jest odpowiedź na post:

Ja też mam ten błąd, z tym, że wcześniej już doładowywałem konto. Dzisiaj pierwszy problem taki, że doładowałem konto przez mBank, i nie doszło na konto tel. Postanowiłem znowu tym razem ze strony, i wystąpił ten komunikat. Nie wiem co jest grane. W nju jestem od miesiaca - przenosilem numer z orange, ale juz 4 razy tutaj doladowywalem i nie bylo problemu, a teraz prosze...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1577277131186

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2020-12-20 17:42)




<span >Numer telefonu nie może być doładowany co sie dzieje ,  dlaczego ?

~tom

odpowiedź

" | Podany numer nie może zostać zasilony" ( - kłopoty z doładowaniem)


Witam
Mam problem z doładowaniem telefonu. Przy próbie doładowania telefonu ze strony http://www.doladowania.njumobile.pl  wyskakuje komunikat: "Podany numer nie może zostać zasilony." . Dlaczego nie mogę doładować swojego numeru ? Dodam tylko, że ten numer został dzisiaj przeniesiony z Plus na Kartę. Czy w tym może leżeć przyczyna problemu ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników