forumnju z rachunkiemofertaMam nju buzz 29 zł + 9 zł dodatkowy. Czy mogę uruchomić drugi dodatkowy?

Mam nju buzz 29 zł + 9 zł dodatkowy. Czy mogę uruchomić drugi dodatkowy?

 

Mam nju buzz 29 zł + 9 zł dodatkowy. Czy mogę uruchomić drugi dodatkowy? (2019-11-28 09:09)

Witam w panelu w zakładce pisze, że mogę mieć dwa nr dodatkowe. W obecnej chwili mam tylko jeden dodatkowy za 9 zł. Kiedy chcę uruchomić drugi otrzymuję komunikat "<span >Nie możesz posiadać więcej niż jednego kontraktu "nju dodatkowy" na wspólnym koncie z kontraktem nju buzz.<span >" . Co robić? 

 

Mam nju buzz 29 zł + 9 zł dodatkowy. Czy mogę uruchomić drugi dodatkowy? (2019-11-29 10:15)

Hej :) To chodzi o ofertę nju internet dodatkowy, ale to jest karta tylko do internetu. W ofertach głosowych można mieć tylko jeden numer dodatkowy. Pozdrawiam :)

 

Mam nju buzz 29 zł + 9 zł dodatkowy. Czy mogę uruchomić drugi dodatkowy? (2020-08-13 14:50)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) To chodzi o ofertę nju internet dodatkowy, ale to jest karta tylko do internetu. W ofertach głosowych można mieć tylko jeden numer dodatkowy. Pozdrawiam :)

</div><div>
</div><div>Kiedyś na pewno można było mieć 2 dodatkowe numery (+9 zł/numer do abonamentu).</div><div>W mojej ofercie nadal posiadam opcję dokupienia drugiego numeru dodatkowego jak i dodatkowego internetu. Poniżej link do screenshota:
</div><div>https://zapodaj.net/9bc81deaf13a1.jpg.html</div><div>screen z mojego konta</div>

[edytowane przez paw o 14:50 w dniu 2020-08-13]
 

Mam nju buzz 29 zł + 9 zł dodatkowy. Czy mogę uruchomić drugi dodatkowy? (2020-08-13 16:04)

 Hej :) Nie znam nikogo, kto ma dwa numery dodatkowe podpięte do konta, choć wiele osób, by chciało zapewne :) Jak masz taką możliwość do dokup i pokaż na screenach, co się dalej będzie działo. Moim zdaniem to tylko wchodzi w rachubę nju internet dodatkowy. Tylko przez błąd w systemie można mieć dwa dodatkowe numery w ofercie głosowej i wątpię by to się powiodło, ale łatwo to sprawdzić. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Mam nju buzz 29 zł + 9 zł dodatkowy. Czy mogę uruchomić drugi dodatkowy? | pilotka (13.08.2020, 16:04)

 Hej :) Nie znam nikogo, kto ma dwa numery dodatkowe podpięte do konta, choć wiele osób, by chciało zapewne :) Jak masz taką możliwość do dokup i pokaż na screenach, co się dalej będzie działo. Moim zdaniem to tylko wchodzi w rachubę nju internet dodatkowy. Tylko przez błąd w systemie można mieć dwa dodatkowe numery w ofercie głosowej i wątpię by to się powiodło, ale łatwo to sprawdzić. Pozdrawiam :) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 1 zalogowanych użytkowników