forumnju na kartęusługiPrzywrócenie numeru.

Przywrócenie numeru.

 

Przywrócenie numeru. (2019-11-13 23:37)

Cześć, moja karta SIM chyba straciła ważność, przebywam za granicą i dość rzadko używałem polskiego numeru. Starałem się jednak doładowywać konto co jakiś czas. Dziś zauważyłem, że karta telefon po włożeniu karty nie ma zasięgu. A na telefonie pojawił się komunikat o braku usług. Byłoby fantastycznie gdyby udało się w jakiś sposób odzyskać, czy też uruchomić ponownie mój numer.

 

Przywrócenie numeru. (2019-11-14 10:52)

Tylko kontakt z BOA. 
Jeśli nie było to dawno bez problemu powinni pomóc.

 

Przywrócenie numeru. (2019-11-16 09:50)

to jest odpowiedź na post:

Tylko kontakt z BOA. 
Jeśli nie było to dawno bez problemu powinni pomóc.


ALE jak dawno?! kiedy operator likwiduje konto "wieczyste", (nie ważne że jest na nim kwota).
Czyli CO JAKI czas należy je podładowywać nawet gdy nie rozmawiam w tym okresie ? i dlaczego nazywa się ono "wieczyste" skoro wieczyste oznacza na pół roku ?

 

Przywrócenie numeru. (2019-11-18 23:18)

to jest odpowiedź na post:


ALE jak dawno?! kiedy operator likwiduje konto "wieczyste", (nie ważne że jest na nim kwota).
Czyli CO JAKI czas należy je podładowywać nawet gdy nie rozmawiam w tym okresie ? i dlaczego nazywa się ono "wieczyste" skoro wieczyste oznacza na pół roku ?




Cześć :) W ciągu 30 dni jest możliwość zdjęcia blokady, potem numer jest usuwany z sieci. Wystarczy raz na pół roku doładować numer dowolnym nominałem, np. 5 zł albo regularnie odpowiadać na SMS-y wysyłane przez operatora. Dziś właśnie po raz kolejny przedłużyłam sobie w ten sposób ważność numeru. Wszystko działa jak w zegarku tylko karta musi być w telefonie cały czas, co nie jest problemem, a zwłaszcza teraz kiedy telefony często są na dwie simki. Jak ktoś ma numer w alarmie to pozostaje ustawić sobie w telefonie przypomnienie, by raz na pół roku doładować i nie ma problemu. Pozdrawiam :) 

 

Przywrócenie numeru. (2022-01-12 08:32)

Może ktoś tu trafi szukając info w sieci, więc napiszę jak sprawa wygląda dziś:
Zadzwoniłem do BOK i bez problemu blokada została zdjęta. W ciągu kilku minut wszystko wróciło do normy i teraz muszę tylko doładować telefon, żeby się nie powtórzyło.

 

Przywrócenie numeru. (2022-05-12 16:42)

Czy jest jakaś opcja odzyskania nr tel po wygaśnięciu?

~bartosz2137

 

Przywrócenie numeru. (2022-05-12 17:18)

to jest odpowiedź na post:

Czy jest jakaś opcja odzyskania nr tel po wygaśnięciu?

Hej :) Tak, zadzwoń z innego numeru pod 690610610. Jeżeli jest tylko blokada to ją zdejmą maksymalnie do 24 godzin, a jeśli numer został już usunięty z sieci to też są szanse na jego przywrócenie, tylko wtedy dłużej trzeba poczekać. Pozdrawiam :)

 

Przywrócenie numeru. (2023-12-22 11:36)

to jest odpowiedź na post:

Cześć, moja karta SIM chyba straciła ważność, przebywam za granicą i dość rzadko używałem polskiego numeru. Starałem się jednak doładowywać konto co jakiś czas. Dziś zauważyłem, że karta telefon po włożeniu karty nie ma zasięgu. A na telefonie pojawił się komunikat o braku usług. Byłoby fantastycznie gdyby udało się w jakiś sposób odzyskać, czy też uruchomić ponownie mój numer.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1703241361142

odpowiedź

Przywrócenie numeru. | stasek (16.11.2019, 09:50)


ALE jak dawno?! kiedy operator likwiduje konto "wieczyste", (nie ważne że jest na nim kwota).
Czyli CO JAKI czas należy je podładowywać nawet gdy nie rozmawiam w tym okresie ? i dlaczego nazywa się ono "wieczyste" skoro wieczyste oznacza na pół roku ?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 1 zalogowanych użytkowników